top fight logo export web
rakic zraneni mma

Vyhrál jsem obě kola, jenže zranění mě zastavilo, mrzí Rakiče zásah osudu. Teď chce odvetu

Aleksandar Rakič bude muset svou misi za šampionským zlatem kvůli zraněnému kolenu o něco odložit.

Měl to být zápas, který v divizi polotěžké váhy se vší pravděpodobností určí nového titulového vyzývatele. Bohužel ovšem podle Rakiče rozhodl zásah osudu, a tak by bylo dobré, kdyby se daný boj zopakoval.

„Byla to skvělá bitva, která ale neskončila tak, jak bychom si já, Blachowicz nebo diváci přáli. Stejné zatracené zranění mě potkalo před třemi týdny během přípravného kempu a teď se znova objevilo,“ popisoval Rakič, že zmíněné potíže měl již dříve.

„Cítil jsem, že jsem vyhrál obě dvě kola. Od toho třetího bych navíc Jana začal postupně rozebírat, jen kdyby se mi nepodlomilo koleno… Ale bohužel, dopadlo to tak, jak to dopadlo. Gratulace Janovi, hodně štěstí do budoucna a doufám, že mi UFC dá odvetu,“ napsal na svém Instagramu.

Zatím se neví, co přesně Rakič s kolenem má. Pokud to však budou vazy, dá se očekávat, že se letos do klece už nepodívá.

Tak či tak to nyní vypadá, že Blachowicz zaujme pozici nového titulového vyzývatele a počká si na vítěze duelu Teixeira vs. Procházka, kteří se mezi sebou utkají 11. června v Singapuru.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.