top fight logo export web
jiri prochazka glover teixeira johnny walker

Walker drsně o Procházkovi: Vybírá si soupeře, nechová se jako šampion a bojí se!

Johnny Walker se opřel do českého samuraje Jiřího Procházky. Údajně se nechová tak, jak by se pravý šampion chovat měl.

Jiří Procházka je vládcem polotěžké váhy UFC. Tento status si získal po pouhých třech bojích ve světové organizaci a někteří lidé to dodnes špatně skousávají. Je Johnny Walker jeden z nich?

Teoreticky je to možné, i Walker se kdysi nesl na působivé vítězné vlně v UFC, než mu ovšem soupeři postupně začali srážet hřebínek. Vysněného boje o titul se tedy nikdy nedočkal. Zato ale se opřel do současného šampiona s českými kořeny.

Johnny Walker: Jiří Procházka je srab!

„Jirka mi přijde jako hodně vybíraví typ člověka, zápasníka. Neříkám, že se vyloženě nějakým soupeřům vyhýbá, ale rozhodně si volí takové podmínky, které mu budou nejvíce vyhovovat,“ začal svou kritiku třicetiletý Brazilec.

„Když přišel do UFC, dostal papírově hratelného soupeře. Následně se utkal s Reyesem, který měl do optimální formy dost daleko, navíc byl po dvou porážkách. Pak šel na Glovera… Ale nevím vám, prostě to vyhrál za pět minut dvanáct.

Je sice super, že Jirka nyní Gloverovi nabídl odvetu, ale pořád mě štve ta jeho vybíravost. Šampion si přeci nevybírá lokaci. Jen Jirka vám v klidu řekne, že se mu do Brazílie nechce. 

Upřímně vám povídám, že z jeho očí cítím strach. Bojí se Glovera a jeho síly v brazilském prostředí. Bojí se brazilského publika. Ta atmosféra by na něho byla moc,“ rozpovídal se Walker v interview pro Middle Easy.

Závěrem je třeba podotknout, že se o místu konání titulového souboje stále jedná. Brazílie je i dle UFC nejlepší lokací, Procházka ovšem trvá na neutrální půdě.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.