top fight logo export web
Cris Cyborg problemy ufc boj

Za mou prohru s Nunes může UFC, překvapila po letech Cris Cyborg

Na konci roku 2018 ztratila pozici dámské MMA jedničky. To vše ovšem kvůli UFC, které si to údajně celé předem naplánovalo.

Cris Cyborg je dneska už šampionkou Bellatoru, kam se odebrala poté, co měla působení v UFC plné zuby. Její problémy s Danou Whitem se jednoho dne nakupily do takové míry, až si řekla dost, a změnila prostředí.

Dodnes ovšem této organizaci nemůže odpustit to, jak kvůli ní přišla o svůj pás pérové váhy. Když se v prosinci 2018 střetla s Amandou Nunes, byla z toho pro její soupeřku jednostranná záležitost. A trvala sotva pár desítek vteřin.

Jak se nyní brazilská bojovnice nechala slyšet, Dana White s ní celou dobu manipuloval, čímž ji rozhodil. Nejvíce se to podepsalo na jejím herním plánu, od kterého se úplně pod náporem emocí oprostila.

Cris Cyborg ufc sen

Cris Cyborg šokuje fanoušky

„Před touto bitvou mě UFC nechalo devět měsíců sedět mimo hru, ačkoliv jsem prosila o opak. Já se přetavovala v tréninku a čekala na fight, který dlouhou dobu nepřišel,“ prozradila nyní po několika letech Cyborg.

„Druhá věc je ta, že se mi měnili manažeři, což situaci neulehčovalo. A vůbec nejhorší byla chvíli před turnajem změna lokace (kvůli Jonu Jonesovi, který se vrátil z dopingového průšvihu). Takže jsme místo Las Vegas bojovali v Los Angeles.

Tyhle změny počechraly mou mysl. Byla jsem strašně naštvaná a dusila to v sobě. A když nastal fight, prostě jsem ty emoce chtěla vypustit, takže jsem se nedržela svého plánu,“ odhalila Cyborg, která se od té doby několikrát s Nunes dožadovala odvety. Chce totiž dokázat, že je stále nejlepší bojovnicí planety. Zápasy mezi organizacemi ovšem jen tak uspořádat nejdou.

Cris Cyborg vs. Amanda Nunes

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!