top fight logo export web
Cejudo nebo Demetrious Johnson? Ukončil bych je oba dva! je přesvědčený Figueiredo

Žádný rasismus, to se jen Figueiredo snaží vykroutit z odvety, má jasno Moreno

Deiveson Figuiredo vyhlásil, že nehodlá s Morenem bojovat, protože ho on a jeho tým nazývají opicí.

Zejména v Americe se rasistické urážky berou vážně, a proto když k něčemu takovému došlo, okamžitě šampion Figueiredo oznámil, že hodlá svůj právě domluvený čtvrtý zápas proti Brandonu Morenovi bojkotovat.

„Brandon Moreno a jeho tým překročili hranici svými rasistickými poznámkami. Začali mě nazývat opicí, a dokonce i zveřejnili upravené obrázky, kde mi vyphotoshopovali opičí obličej,“ postěžoval si současný šampion z divize muší váhy. Zároveň tak požádal Danu Whitea, aby mu do jeho příštího fightu dal jiného soupeře. Rasistické urážky totiž nehodlá tolerovat.

Ačkoliv se k tomu zatím vrchní lodivod ze stáje UFC nevyjádřil, Moreno si podobné nařknutí líbit nenechal a začal se bránit.

„Bavil jsem se s promotéry UFC, ten fight je domluvený. Upřímně musím říct, že to chápu tak, že se Deiveson z toho boje snaží vycouvat. Bojí se, aby nedostal nakládačku, jelikož už naposledy vyhrál nezaslouženě,“ zněl názor mexického vyzývatele.

„Nikdo ho určitě rasisticky neurážel. Co mu dám za pravdu, je maximálně to, že můj kolega Marcelo Rojo pořádal živý stream na svém Instagramu. A zatímco si hrál s telefonem, na kterém používal mnoho filtrů, tak mu tam zničehonic vyskočila maska opice na Figueiredovi. Bylo to pouze ve zlomku okamžiku, ve kterém ovšem nějaký fanoušek stihl udělat screen. Každopádně vás mohu ujistit, že Marcelo není žádný rasista ani lhář, něco takového nezamýšlel,“ sdělil Moreno pro ESPN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!