top fight logo export web
yan white omalley

Že by měl O’Malley smůlu? Dana White patrně vyhoví Yanovi… A Sterling? Ten se silně bouří

Šampion Aljamain Sterling a potenciální vyzývatel Sean O’Malley mají podle Dany Whitea smůlu. Titulové plány se opět změnily.

I sám šéf UFC podle všeho uznal, že byl zápas (který měl určit nového titulového vyzývatele) mezi Petrem Yanem a Seanem O’Malleym velmi těsný, že se výsledek mohl přehoupnout na jednu i druhou stranu. Proto nyní zvažuje, že vyhoví Yanově přání a dá mu s O’Malleym odvetu.

„Nemohu to potvrdit, protože si stále ještě musíme s kolegy sednout a vyřešit, jak to bude, ale ano. Odveta mezi Yanem a O’Malleym po takovém zápase dává dokonalý smysl,“ odpověděl Dana White na otázku novinářů z ESPN, co se nyní bude dít se špičkou divize bantamové váhy.

sterling vysoke cile ufc
Sterling

Sterling se bouří

Whiteův verdikt špatně nese nynější šampion Aljamain Sterling, který už se začínal těšit, že jej bude čekat divácky atraktivní fight se Seanem O’Malleym. Místo toho mu UFC dle informací novináře Ariela Helwaniho hodlá předhodit bývalého šampiona Henryho Cejuda. Ten se oficiálně vrátil z důchodu a odbyl si povinných šest měsíců v testovacím rybníčku USADA.

„Co je tohle zase za hovadiny?!“ ptal se Sterling pod viditelnou záplavou emocí. „Co Henry Cejudo dokázal, aby si vynutil titulovou bitvu? Dlouhé dva roky tady nebyl, divize se mezitím posunula a on plánuje všechny vyzývatele přeskočit? To se mi teda nelíbí,“ otevřel si ústa.

„Dana White přeci něco slíbil. Řekl, že se vítěz zápasu Petr Yan vs. Sean O’Malley stane novým vyzývatelem. S tímto scénářem jsem tedy počítal, tento scénář mi dává smysl. Cejudo si svou šanci podle mě musí nejprve zasloužit,“ zní výrok současného bantamového šampiona.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!