top fight logo export web
be4e4288d3f565a2f3dd53cd5b259775c1154c0f

Zranění, které vyřadilo Gustafssona z UFC 277, mu může odepřít i odvetu s Cormierem

Zranění bývají součástí každého sportu a o bojových uměních to platí obzvláště. V podobně nepříjemné situaci se před UFC 227 (Dillashaw vs. Garbrandt 2), jehož měl být původně přímým účastníkem, ocitl i švédský bojovník Alexander Gustafsson.

Téměř dvoumetrová hora svalů se měla během sobotní noci v Los Angeles střetnout s Anthony Smithem, jenž svého protivníka vyzval po výhře v Hamburku, ovšem samotný duel se nakonec nekonal, jelikož švédská hvězda velice brzy musela z předem naplánované bitvy odstoupit.

„Nejednalo se o nic drobného, jak jsme se původně domnívali, nakonec to bylo daleko horší,“ prozradil veřejnosti šéf UFC Dana Frederick White. „Ve skutečnosti byl Alexander jen krůčky od operace stehenního svalu, který mu nedovoloval do ringu nastoupit. Nezbývá nám, než doufat, že se brzy uzdraví. Prozatím na něj čeká několik rehabilitací a s trochou štěstí ho uvidíme zápasit ještě před koncem současného roku,“ doplnil.

Alexander Gustafsson ufc mma

„The Mauler“, jak se Gustafssonovi ve světě UFC přezdívá, má před sebou dlouhou cestu, na jejímž konci by měla být odveta s Danielem Cormierem, jenž příští rok hodlá ukončit svou profesionální kariéru. Zdali k onomu zdárnému duelu vůbec dojde, to zůstává předmětem zkoumání mnoha lékařských proroků, kteří musí předpovědět, jestli se jedenatřicetiletý zápasník dokáže včas uzdravit, aby stihl šampionovi v lehkotěžké váze vrátit porážku z října roku 2015.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco