top fight logo export web

Petr Kníže na XFN v Plzni nenastoupí, v přípravě si zlomil ruku a je po operaci

Smutná zpráva pro fanoušky MMA v Plzni. Na plánovaném galavečeru XFN nenastoupí miláček a oblíbenec publika Petr Monster Kníže.

Ten si při tvrdém předzápasovém tréninku zlomil ruku a podstoupil operaci. Organizace potvrdila, že na další galavečer by měl být už připraven. Prostor v Plzni tak dostává Karlos Vémola, který měl tento večer v Plzni vynechat. Je tu ale jeden háček. Podaří se mu sehnat kvalitního soupeře za tak krátkou dobu? To uvidíme v následujících dnech.

Petr Kareš a jeho XFN nám připravilo bohatý program. Konec roku bude opravdu pestrý. Ale ani organizace Oktagon nezahálí a my se můžeme v dohledné době těšit na parádní souboje. Více již brzy v chystaném článku o XFN a Oktagonu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.