top fight logo export web
b82eab469a8c7eacaa82628aae30534943ac7366

Vyhrocená válka v Pardubicích, Jaroslav Jubox Pokorný vs. Mochamed Machaev

Organizace XFN nám přinese další ze slušně vyšponovaných duelů. Ve městě perníku nás čeká zajímavý souboj. Na jedné straně mladá puška Mochamed Machaev původem z Čečenska. Na druhou stranu oktagonu se postaví česká jednička pérové váhy (-66kg) Jaroslav „Jukebox“ Pokorný.

Machaev má momentálně perfektní bilanci pěti výher. Hlavně vítězstvím nad Tomášem Kvapilem si udělal slušné jméno a další dva triumfy mu očividně dodaly velké sebevědomí a pocit, že může organizaci XFN ve své váze vládnout. Pokorný na svém facebookovém profilu v červnu uveřejnil následující status: Pomůžete mi?

„Je to nějaký ten den, kdy mi psal soukromé sprosté zprávy čečenský mladík (Machaev). Chápu, že čuchnul k eurům a cítí se tak trošku jako Conor, ale tohle chování mi přijde už za hranou a já se ptám…..mám ho naučit slušnému chování, nebo to mám přejít a tolerovat jeho pubertální věk?“

Následovala vlna podporujících komentářů a k soudržnosti v týmu vyzvala i největší hvězda All Sports Academy Patrik Kincl následujícím komentářem: „Dlužíme mu za Kvápu, ne? Když jeden jde do války, všichni jdeme do války“.

V tu chvíli začalo být jasné, že se zápas stává zajímavým pro fanoušky a na to Petr Kareš jako správný promotér samozřejmě slyší.

Vše jen umocnila další válka výroků od Mochameda, kdy se vysmíval Pokorného technice nebo Jukeboxova odpověd „Děti z rozvojových zemí nebiju“.

Nyní je zápas dohodnutý a můžeme se 11. října v pardubické Tipsport Aréně těšit na hodně vyhrocený souboj. Uvidíme, jestli bude mít pravdu Pokorný s tvrzením „Řekl sis o mě a to nebyl dobrý nápad“ nebo si mladý Mochamed připíše další výhru a udělá velký krok k vysněnému titulu organizace XFN.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.