Tyron Woodley motivace

Bitva o titul welterové váhy na programu UFC 228

Dosud neporažená Gorila z anglického Liverpoolu se dostává k souboji o pás možná trochu dříve, než se všeobecně čekalo.

Vyniká hlavně svým atraktivním stylem boje a agresivním vystupováním. Když pomineme jeho poslední bodovou spornou výhru nad Thompsonem, má za sebou v UFC dalších pět neprohraných a se slušným přehledem zvládnutých zápasů.

Zamotaná situace, která nyní panuje v této divizi, je opravdu raritní. Dočasný šampion Colby „The Chaos“ Covington nemůže (ze zatím přesně nespecifikovaných důvodů) nastoupit k sjednocovacímu zápasu a vedení organizace chce na kartu UFC 228 titulový zápas!

Výsledkem toho všeho je nominace Tilla, který o titulový zápas ani nežádal, ale prostě mu byl přidělen. Tyron Woodley už potřebuje zápas jako sůl a s Tillem by mohli předvést důstojné vyvrcholení turnaje 228.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin