Mike Perry ufc 2021
Foto: Instagram/Mike Perry

Donald Cerrone vs. Mike Perry, zápas pro milovníky přestřelek

U příležitosti oslav dvacátého pátého výročí UFC se prezidentovi organizace povedl opravdu husarský kousek. Jaký? Dohodnutou úplně snový zápas pro všechny milovníky brutálních přestřelek v postoji.

Na jednu stranu oktagonu se postaví stárnoucí, pozvolna scénu opouštějící Donald „Cowboy“ Cerrone. Na tu druhou (další záruka kvalitní štípané) Mike „Platinum“ Perry.

Cerrone má od začátku roku 2017 z pěti zápasů pouhou jednu výhru a zdá se, že jeho nejlepší léta jsou pryč, ale i přes tento fakt dokáže v pětatřiceti letech dělat krásné zápasy. Když dostane podobně laděného soupeře, je o zábavu vždy postaráno.

Perry dokázal negativní sérii dvou proher přerušit netypickým bodovým triumfem nad Paulem Felderem a zdá se, že po turbulentním období, kdy se rozešel s partnerkou a bojoval spíš sám se sebou, nachází opět své pravé já. Dalším potvrzeným zápasem, na který se desátého listopadu v Denverském Pepsi Centr můžeme těšit, je souboj mezi Franke Edgar a Chang Sung Jung.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin