OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Jsem hladový, dejte mi Cejuda, hlásí doposud neporažený Figueiredo

Těžce na cvičišti, lehce na bojišti. Přesně takovým heslem se řídí doposud neporažený zápasník Deiveson Figueiredo, který 25. srpna položil na lopatky Johna Moragu a nyní zacílil na svou další oběť. Tou se má stát Henry Cejudo, tedy novopečený šampion v muší váze, jenž prakticky teprve nedávno sesadil z trůnu slavného Demetriouse Johnsona.

Figueiredo má na svém kontě 15 výher v řadě, přičemž rovných osm z nich vzešlo z neúprosného knokautu. Po svém posledním úspěchu se ambiciózní Brazilec vyhoupl v žebříčku o osm příček výše, což ho dělí jen kousíček od zápasu o titul. I když je sám momentálně na šesté pozici, tak už věří, že Cejudo by pro něj neměl být žádný problém.

Deiveson Figueiredo se těší na boj

„Těžký trénink, lehký boj. Prahnu po krvi a jsem připraven zabíjet. To je přesně můj způsob, jakým se prezentuju a jakým jsem porazil Moragu. Poctivě jsem sledoval několik jeho zápasů, studoval jsem ho a zjistil jsem, že se vždy vydýchá v prvním kole. Proto pro mě nebyl problém ho dodělat v kole druhém,“ říká a přitom vysvětluje, jak onomu poslednímu úspěchu došlo. 

„Porazit někoho z šesté příčky mi otevírá nové možnosti. Můžu vyzývat osoby, které jsem předtím vyzvat nemohl. Porazil jsem někoho, kdo se vůbec nedá snadno porazit,“ pochvaluje se. „Mým cílem je Henry Cejudo. Byl by to sice šílený duel, ale vím přesně, co bych udělal. Přišel bych tam a zabil ho,“ nerozpakoval se se svou odpovědí. 

„Podle mého názoru, tak jediné, co Cejudo umí, je wrestling. Neumí přijít s ničím novým. Bez wrestlingu není nic. Pokud dojde na pěstní souboj, stačí jen, abych se ho dotknul a půjde k zemi,“ věří. 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue