Luke Rockhold: Přestup do polotěžké váhy bych zvážil, kdyby přišla sexy nabídka

Bývalý UFC šampion ve střední váze uvažuje po posunu na další úroveň, ovšem než se tak stane, doufá, že mu na stole přistane nabídka, která bude hodna jeho drahocenného času. Alespoň takto nějak nám to on sám popsal.

Luke Rockhold se chystá do UFC

„Opravdu se mi zamlouvá myšlenka přesunu do lehkotěžké váhy, ale když do toho půjdu, tak chci, aby to něco znamenalo. Nepotřebuji nic uspěchat, na vše je čas. Počkám si, až mi přijde nějaká sexy nabídka, která upoutá mou pozornost,“ potvrzuje třiatřicetiletý zápasník.  

Rockhold (16-4-0) to naznačil celkem jasně. Ačkoliv jej nyní čekat měření sil s Chrisem Weidmanem na UFC 230 (3. listopadu 2018), tak na postup do vyšší divize nebude naléhat. První informace nás odkazovaly, že by si zprvu rád napravil reputaci, jež se mu pokazila při UFC 221 při souboji s Yoelem Romerem (14-3-0), ale jak nám on sám potvrzuje, tak hlavním důvodem je něco víc. Jednak on sám sebe bere jako drahocenné zboží, které má vysokou hodnotu, a jednak by nerad šlapal do cesty svému „bratrovi“ v boji. 

„Vím, že mohu být velice dobrým přínosem pro lehkotěžkou váhu, ale zároveň se nechci plést do cesty svému bratrovi (Daniel Cornier). Oba dva jsme spolu prakticky vyrostli, prošli si stejnými podmínkami a já k němu chovám dostatek respektu. Nechci mu šlapat do cesty a jestli se máme jednoho dne potkat, možná by bylo lepší ho nechat rozhodnout za mě. Uvidíme, co se stane a jaké podmínky mi budou předloženy,“ doplňuje.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue