Jones UFC vezeni prison

Na Jona Jonese zavolala policii jeho vlastní dcera, údajně mlátil snoubenku i napadl policii

Chování, které rozhodně není hodné žádného muže a už vůbec ne šampiona UFC.

Jon Jones opět ukázal na svou temnou stránku, která má vždy v pravidelných časových intervalech potíže se zákonem.

Příběh, jenž veřejnosti uveřejnil důvěryhodný kanál ESPN, nás informuje o tom, že si bývalý šampion polotěžké váhy ve večerních hodinách vyrazil do ulic Las Vegas. Když vycházel z hotelu, byl krotký jako beránek, po návratu měl ale něco vypito a jeho nálada se rázem změnila.

„Jon Jones popřel, že by napadl svou snoubenku, pouze přiznal, že s ní vedl hlasitý osobní rozhovor, ve kterém ji pod náporem emocí zatahal za vlasy,“ znělo v prohlášení policie, která Jonovu výpověď musí brát s mírným odstupem. Na tváři ženy totiž byly nalezeny stopy krve, a to hlavně u nosu a na rtech. Ty vypovídají, že v apartmánu došlo k většímu násilí, než jaké je popisováno.

Pro štěstí Jonese, jeho snoubenka ho nenaprášila. „Je pravda, že mě Jon tahal za vlasy, ale k žádnému dalšímu napadení nedošlo,“ přiznávala policii Jessie Moses, partnerka slavného UFC zápasníka, která se údajně bála vypovídat.

Že v hotelu bylo něco v nepořádku, toho si všimla Jonova dcera, která ze strachu přivolala policii. Příjezd zásahového vozidla ovšem bývalý šampion nenesl zrovna přívětivě. Nejenže se odmítal nechat odvést, ale v afektu se navíc odhodlal k dalšímu útoku. Jelikož ale nechtěl napadnout člověka, zaútočil na policejní vozidlo. Nesmyslně však tento útok podnikl svou vlastní hlavou, s níž promáčkl kapotu auta.

Na stanici poté Jones vypovídal, že se svou partnerkou dlouhou dobu řešil nějaké potíže a poté, co něco vypil, si je chtěl vyjasnit. Své emotivní prohlášení nakonec podpořil proudem slz a slovy, že ho to všechno mrzí. Bohužel v jeho případě nešlo o první a určitě ani poslední vážné provinění, proto jeho chování nemůžeme považovat jako ojedinělé a brát jej na lehkou váhu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.