OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Thiago Santos? Není to má volba, UFC mě přesvědčilo, abych s ním zápasil, svěřil se Manuwa

Někdy se prostě věci nevyvíjí tak, jak byste si sami přáli. Jimi Manuwa (17-4) se měl původně utkat s Gloverem Teixeirou (27-7), ovšem toho vyřadilo ze hry zranění ramene. Místo něho tedy přichází náhrada v podobě jiného brazilského ranaře, a to Thiaga Santose (18-6).

UFC Fight Night 137 je na programu 22. září z Sao Paulu, kam anglický reprezentant Anglie v podání Jimiho Manuwy nechtěl vůbec jet. Přesvědčil ho prakticky až důkladný rozhovor s blízkými lidmi, mezi nimiž nechyběli ani zástupci z vrcholné organizace.

Thiago Santos připraven na boj

„Nebyla to pro mě taková výzva, jaká se od toho dala očekávat. Chtěl jsem proti sobě nějaké zvučné jméno, a tak když se Teixeira zranil, ztratil jsem chuť bojovat,“ svěřuje se. 

„Je to tím, že se někdy prostě chcete jenom ukázat. Člověk by měl jít nahoru a nabírat zkušenosti, nikoliv bojovat ze zdvořilosti. Ten duel se Santosem nedával nikomu z mých blízkých smysl,“ vysvětluje.
 
„Pokud mě chce UFC vidět v akci, tak vědí, že mi mají dát dobrého soupeře, protože se vždy snažím o velkou show. Protentokrát to ale nevyšlo, protože všechny dobré souboje byly již obsazeny a já si musel kromě UFC promluvit s několika důležitými osobami, abych zápas s Thiagem přijal,“ doplňuje. 

A jak vypadá současný rozpis zápasů pro horkou noc v Brazílii? 

  • Jimi Manuwa vs. Thiago Santos 
  • Antônio Rogério Nogueira vs. Sam Alvey 
  • Francisco Trinaldo vs. Evan Dunham 
  • Luis Henrique vs. Ryan Spann 
  • Renan Barão vs. Andre Ewell 
  • Sérgio Moraes vs. Ben Saunders 
  • Thales Leites vs. Hector Lombard 
  • Elizeu Zaleski dos Santos vs. Belal Muhammad
  • Livia Renata Souza vs. Alex Chambers 
  • Charles Oliveira vs. Christos Giagos

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue