OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Zranění, které vyřadilo Gustafssona z UFC 277, mu může odepřít i odvetu s Cormierem

Zranění bývají součástí každého sportu a o bojových uměních to platí obzvláště. V podobně nepříjemné situaci se před UFC 227 (Dillashaw vs. Garbrandt 2), jehož měl být původně přímým účastníkem, ocitl i švédský bojovník Alexander Gustafsson.

Téměř dvoumetrová hora svalů se měla během sobotní noci v Los Angeles střetnout s Anthony Smithem, jenž svého protivníka vyzval po výhře v Hamburku, ovšem samotný duel se nakonec nekonal, jelikož švédská hvězda velice brzy musela z předem naplánované bitvy odstoupit. 

Alexander Gustafsson se zranil

„Nejednalo se o nic drobného, jak jsme se původně domnívali, nakonec to bylo daleko horší,“ prozradil veřejnosti šéf UFC Dana Frederick White. „Ve skutečnosti byl Alexander jen krůčky od operace stehenního svalu, který mu nedovoloval do ringu nastoupit. Nezbývá nám, než doufat, že se brzy uzdraví. Prozatím na něj čeká několik rehabilitací a s trochou štěstí ho uvidíme zápasit ještě před koncem současného roku,“ doplnil. 

„The Mauler“, jak se Gustafssonovi ve světě UFC přezdívá, má před sebou dlouhou cestu, na jejímž konci by měla být odveta s Danielem Cormierem, jenž příští rok hodlá ukončit svou profesionální kariéru. Zdali k onomu zdárnému duelu vůbec dojde, to zůstává předmětem zkoumání mnoha lékařských proroků, kteří musí předpovědět, jestli se jedenatřicetiletý zápasník dokáže včas uzdravit, aby stihl šampionovi v lehkotěžké váze vrátit porážku z října roku 2015.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue