viktor pesta ragozin

Viktor Pešta musí po ruské bitvě na operaci

Na galavečeru MMA v Jakatěrinburgu se představil náš Viktor Pešta a proti němu domácí hvězda Alexandr Jemeljaněnko. Tento zápas se konal pod organizací RCC.

Zápas se vyvíjel lépe pro českého borce, nakonec ale vyhrál Rus ve druhém kole a duel tak ukončil předčasně. Pešta si odnesl zlomený nos a čeká ho opera v Česku.

Parádní galavečer si mohli užít diváci v Rusku. Skvělé nástupy doprovázela laserová show. V prvním kole byl Pešta lepší, trefoval soupeře a držel si distanc. „První kolo bylo jasně ve Viktorově režii, dobře boxoval a trefoval. Byly tam nějaké pokusy o take down, ale v klinčích byl Alex velmi silný,“ okomentoval Dan Barták z Penta Gymu.

Druhé kolo probíhalo v režii českého borce, ale jako by se Rus probudil ze zimního spánku, hra se otočila a do minuty byl konec. Cesta do UFC se tak na nějakou dobu zřejmě uzavřela.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin