OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Viktor Pešta musí po ruské bitvě na operaci

Na galavečeru MMA v Jakatěrinburgu se představil náš Viktor Pešta a proti němu domácí hvězda Alexandr Jemeljaněnko. Tento zápas se konal pod organizací RCC. Zápas se vyvíjel lépe pro českého borce, nakonec ale vyhrál Rus ve druhém kole a duel tak ukončil předčasně. Pešta si odnesl zlomený nos a čeká ho opera v Česku.

Viktor Pešta zápasil v Rusku

Parádní galavečer si mohli užít diváci v Rusku. Skvělé nástupy doprovázela laserová show. V prvním kole byl Pešta lepší, trefoval soupeře a držel si distanc. „První kolo bylo jasně ve Viktorově režii, dobře boxoval a trefoval. Byly tam nějaké pokusy o take down, ale v klinčích byl Alex velmi silný,“ okomentoval Dan Barták z Penta Gymu. Druhé kolo probíhalo v režii českého borce, ale jako by se Rus probudil ze zimního spánku, hra se otočila a do minuty byl konec. Cesta do UFC se tak na nějakou dobu zřejmě uzavřela.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue