OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Za útok na autobus si dnes Conor vyslechl svůj trest u soudu

Jistě si pamatujete na incident, kdy hvězda a tvář UFC Conor McGregor zaútočil v New Yorku se svým týmem na autobus, který převážel zápasníky. Mělo dojít na duel mezi Maxem Hollowayem a Khabibem Nurmagomedovem o titul šampiona lehké váhy. Ten ale do té doby držel McGregor, ale nejspíš neunesl to, že o něj přijde.

Conor McGregor odchází od soudu

Conor a jeho kamarádi začali napadat autobusy převážející UFC zápasníky. Vypadalo to jako když řádí chuligáni na vesnickém fotbale. Conor si právě dnes vyslechl svůj trest u soudu. Dostal veřejně prospěšné práce, musí absolvovat 1 až 3 denní kurz sebeovládání a zaplatit všechny škody. Dále dostal zákaz vyskytovat se v blízkosti zápasníků Mike „Maverick“ Chiesa“, Ray „the Tazmexican Devil“ Borg a Jasona Ledvettera (nejspíš člen UFC) do července roku 2020. Conor má tak všechny problémy vyřešené a můžeme konečně doufat, že se dočkáme dalšího zápasu.

Kdo je Conor McGregor?

Conor McGregor je irský bojovník ve smíšených bojových uměních, bývalý šampion UFC v lehké váze a pérové váze a také bývalý šampion pérové a lehké váhy v Cage Warriors.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue