conor mcgregor sila
Foto: Instagram/Conor McGregor

Za útok na autobus si dnes Conor McGregor vyslechl svůj trest u soudu

Jistě si pamatujete na incident, kdy hvězda a tvář UFC Conor McGregor zaútočil v New Yorku se svým týmem na autobus, který převážel zápasníky.

Mělo dojít na duel mezi Maxem Hollowayem a Khabibem Nurmagomedovem o titul šampiona lehké váhy. Ten ale do té doby držel McGregor, ale nejspíš neunesl to, že o něj přijde.

Conor a jeho kamarádi začali napadat autobusy převážející UFC zápasníky. Vypadalo to jako když řádí chuligáni na vesnickém fotbale. Conor si právě dnes vyslechl svůj trest u soudu. Dostal veřejně prospěšné práce, musí absolvovat 1 až 3 denní kurz sebeovládání a zaplatit všechny škody.

Dále dostal zákaz vyskytovat se v blízkosti zápasníků Mike „Maverick“ Chiesa“, Ray „the Tazmexican Devil“ Borg a Jasona Ledvettera (nejspíš člen UFC) do července roku 2020. Conor má tak všechny problémy vyřešené a můžeme konečně doufat, že se dočkáme dalšího zápasu.

Kdo je Conor McGregor?

Conor McGregor je irský bojovník ve smíšených bojových uměních, bývalý šampion UFC v lehké váze a pérové váze a také bývalý šampion pérové a lehké váhy v Cage Warriors.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin