top fight logo export web
cverna kares box

Fight Night Challenge přinese opět mix zápasů celebrit a zkušených bojovníků

Pokud vám o Vánocích zpříjemnilo prožití svátků sledování premiérového turnaje organizace Fight Night Challenge, máme pro vás dobré zprávy.

Třetího června se v bratislavské NTC Aréně uskuteční druhé pokračování akce, kde se v klasickém boxu utkají hvězdy showbyznysu, ale také zkušení bojovníci.

Konečně také dojde na duel, který měl být hlavní událostí prvního galavečeru. Emanule Newton slíbil, že tentokrát na Slovensko opravdu dorazí a Attila Végh tak dostane soupeře, po kterém toužil již v prosinci.

I další dvojici pojí společná minulost. Patrik Jevický a Vlasto Čepo se spolu střetli na turnaji OKTAGON Underground 1 a po divokém průběhu, který připomínal hospodskou rvačku, slavil El Chapo. I když budou mít borci tentokrát větší rukavice, dá se očekávat zběsilá šarvátka s rychlým koncem.

Pirát Krištofič se na konci loňského roku utkal s Alexem Cvernou a mohl být velmi rád, že ze souboje odešel s nerozhodným výsledkem. Alex měl samozřejmě znatelnou váhovou výhodu a stejný scénář čeká Piráta i tentokrát, protože jeho soupeř Kiry The King není také žádný drobeček.

Krištofič bude mít navíc pouhé dva týdny po zápase s Milošem Petráškem, který prohlásil, že mu v O2 areně tak naloží, že na zápas na FNCh může rovnou zapomenout.

Cverminátor se na akci představí i tentokrát a vybral si k tomu opravdu nečekaného soupeře. Petr Kareš trénoval na zápas s Petrem Vondráčkem, který však z duelu ze zdravotních důvodů odstoupil. Alexovi bylo líto Karešovo přípravy, a tak jej pohotově vyzval na souboj. Na první tiskovce před turnajem se do sebe oba solidně pustili.

„Tak všichni doufáme, že dorazíš, protože já si koupím boxerské boty radši až prvního června,“ narážel Petr Kareš na zrušené zápasy Cverny.

„Já ti na ně přidám, není problém. Jestli na ně nemáš, tak není problém ti na ně přidat,“ kontroval Cverna zmínkou o finančních těžkostech, které sebou Kareš táhne po konci XFN.

OKTAGON 24 live: Štefan Vojčák vs. Alexander Cverna, analýza, informace a fight card

„Vybral si místo, disciplínu i váhu. Teď už si můžeš jen vybrat, ve kterém kole tě sundám. Hlavně si nezapomeň sundat ty řetězy před zápasem,“ narážel bývalý promotér na extravagantní a raperský styl Cverminátora.

„Mně je to jedno, sundej, v jakém kole chceš. To je závist? Já nosím na krku milion. Kolik nosíš ty?“ pokračoval Alex. Přestřelka ještě chvilku pokračovala, načež jsme se dozvěděli, že Cverna má mezi nohama „strom“ a na Kareše bude čekat již den před zápasem.

Kvalitou i vyhroceností by mohl být tento zápas vrcholem celého turnaje. V hlavní události nás totiž čeká souboj raperů Separa s Majkem Spiritem. Vstupenky si můžete zakoupit zde.

Fight Night Challenge 2 fight card:

  • SEPAR vs. MAJK SPIRIT
  • ATTILA VÉGH vs. EMANUEL NEWTON
  • RYTMUS vs. MOLOCH
  • PIRÁT vs. KIRY THE KING
  • FLEXKING vs. REFEW
  • CVERMINÁTOR vs. PETR KAREŠ
  • JANY LANDL vs. YAEL
  • VLASTO ČEPO vs. PATRIK JEVICKÝ
  • TOMMY ZOLD vs. FILIP HAČKO

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.