Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Martínek Michal – Dittrich Daniel

Mezi Martínkem a Dittrichem se rozhodne o šampionovi v těžké váze MMA. Lépe je na tom určitě Martínek, který ve své zatím relativně krátké kariéře (jedná se o bývalého hokejistu) zatím nepoznal hořkost porážky a má bilanci 6-0.

Nastoupil už v 5 turnajích Oktagonu a většinu zápasů ukončil už v úvodních kolech.

Dittrich má bilanci 4-2, jedna prohra je právě s Martínkem z Oktagonu 3 (v 1. kole – konec července 2017). Daniel to nazval nešťastnou náhodou a touží po odvetě, od této prohry zatím poslal stylem KO k zemi dva soupeře. Na Martínka to ale bude stále málo a i podruhé s ním prohraje.

Nejen tento ale i ostatní zápasy na pražském Oktagonu 7 si pravděpodobně užijete v přímém přenosu na stanici O2 TV Sport. Živý přenos si můžete vychutnat také online nebo i v aplikaci O2 TV na mobilu nebo v tabletu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin