top fight logo export web
Losene Keita a Vaclav Sivak se mozna utkaji v Oktagonu MMA

Sivák: Keita je úplně jiné sousto než Soquessa, všechno je o penězích

Tenhle zápas by chtěl na domácí scéně vidět úplně každý. Dva excelentní bojovníci, kteří navíc disponují atraktivním stylem a instinktem hladového dravce.

Oba navíc ve fázi kariéry, kdy mají pocit, že musí zlikvidovat úplně každého, kdo se jim odváží postavit do cesty. Poslední názorová výměna navíc opět oživila naděje, že se v dohledné době dočkáme fantastické bitvy Sivák vs. Keita.

Sivák vs. Keita? Nic nemožného

Losene Keita zhruba před měsícem vyslovil neskromné přání utkat se v kleci právě s ostravským Bad Boyem. „Kdyby si chtěl Václav Sivák dát zápas v postoji v malých MMA rukavicích, tak by to bylo skvělé,“ nechal se slyšet na svém Instagramovém profilu.

Vašek na to reagoval soukromou zprávou, kterou ale belgický bojovník okamžitě zveřejnil a vypukly čilé spekulace, jak blízko či daleko k parádní bitvě máme.

“Keito, viděl jsem, že jsi psal nějaké blbosti o tom, že by jsi chtěl se mnou zápasit. Já mám před sebou tolik práce. Každý měsíc vydělávám peníze. Nejsem jako ty. Já za rok stihnu šest až osm zápasů. Ty máš jen dva nebo tři. Kamaráde, ty nejsi skutečný šampion. Jen sedíš v OKTAGONu a čekáš na lehké soupeře. Já jsem šampion ve všech organizacích. Vidíme se,” nebral si servítky Bad Boy.

Losene Keita oktagon

Nyní o sobě dal Keita opět vědět, když si neodpustil okomentování situace po posledním Vaškově zápasu. „Siváku, jen si představ, že bych do toho přišel já a ty by ses mě pokusil takhle trefit. Vzal bych tě hned na zem, kde bych ti pořádně nakopal prdel!“

Pro Václava Siváka je souboj se šampionem OKTAGONu očividně o hodně větší lákadlo než bitva s prakticky neznámým Kelvinem Soquessou. Navíc je jasné, že OKTAGON by dokázal zápas skvěle vypromovat a pro Vaškovu účast by sáhl pořádně hluboko do šrajtofle.

Peníze jsou logicky otázkou číslo jedna a Bad Boy je nyní rozhodnutý kasírovat tučné šeky za celé ty roky dřiny.

„Když se budeme bavit o Keitovi, tak to je úplně jiný sousto, než tady je nějaký Soquessa, který mě chce vyzývat. Všechno je to o penězích. On je MMA bojovník, já jsem K1 bojovník, takže tam už pak hrají roli peníze.”

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!