top fight logo export web
addf8f44854159c2ae3368418e2e5825016d15c4

UFC 228: Aldana Irene vs. Pudilová Lucie, analýza a video

Máme tady UFC 228 – Texas, USA a zápas Aldana Irene – Pudilová Lucie.

V tomto duelu favorizujeme Lucii Pudilovou, která se sápe po třetí výhře v UFC. Aktuální kurzy jsou vyrovnané, 1.85 na každé straně.

Lucie Pudilová má v UFC bilanci 2-1, její soupeřka Irene Aldana 1-2. Tyto čísla nám samozřejmě moc nenapovídají. Každopádně se ale můžeme těšit na boj v postoji. Síla i kondice je na straně Lucie a hlavní výhodou je, že konečně opadla nervozita, která byla v úvodních duelech mírně patrná. Proti tvrdým soupeřkám (zdatným v postoji) už Irene v minulosti 2x pro TKO nedokončila (Evinger, Pacheco).

Lucie nikdy ukončena nebyla a 2x podlehla pouze Lině Lansberg. Jako nejpravděpodobnější varianta se mi nicméně jeví 3kolová bitva s převahou Pudilové, bude vynikat větším počtem úderů a přesností. Případné vítězství Lucie by znamenalo třetí výhru v řadě, pravděpodobný posun do TOP 10 divize bantamweight a velmi solidní zápasnický kredit do dalších bojů, ve kterých už by se mělo jednat o přední světové zápasnice bantamové váhy. Lucie Pudilová porazí Irene Aldanu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.