top fight logo export web
blaydes aspinall ufc 208

UFC Fight Night 208: Tom Aspinall vs. Curtis Blaydes

Hlavní zápas následujícího turnaje UFC nám nabídne strhující bitvu dvou elitních borců těžké váhy.

O2 arena v Londýně se osvědčila jako dokonalé místo pro naprosto epické souboje a podobné parametry má zatím na papíře i střet Blaydese s Aspinallem.

Tom Aspinall předvádí skvělé výkony

Britská naděje Tom Aspinall má v UFC za sebou pět zápasů, které všechny vyhrál před limitem. V posledním vystoupení naprosto přejel Alexandera Volkova, který se vůbec nedokázal dostat do zápasu a skončil upáčený již v prvním kole.

Právě ruský veterán měl přitom být opravdu vážnou prověrkou. Do tohoto zápasu tak devětadvacetiletý rodák z Manchesteru nastoupí s bilancí dvanáct výher a dvě porážky, kdy 75 % vítězství ukončil knockoutem.

Curtis Blaydes je stálicí těžké váhy UFC

Ten se v organizaci pohybuje již od roku 2016. Razor se vždy přiblíží titulové šanci, ale již dvakrát selhal v rozhodujícím zápase těsně pod vrcholem. Naposledy se tak stalo začátkem loňského roku, kdy prohrál s Derrickem Lewisem a přišel tak o šanci bojovat o dočasný titul.

Od té doby má Curtis na kontě dvě jasné výhry. Nejprve vybodoval Jairzinho Rozenstruika a letos v březnu zdemoloval Chrise Daukause TKO ve druhém kole. Jednatřicetiletý Američan tak přiletí do Anglie s úctyhodným rekordem šestnáct výher a tři porážky, kdy 69 % výher získal knockoutem.

Zkušenosti a také to, jak je prověřený z těžkých zápasů, by mělo dělat mírného favorita z Curtise Blaydese. I podle mínění sázejících je tomu ovšem obráceně.

Aspinall zatím ukázal obrovskou kvalitu ve všech aspektech boje, a navíc mu bude hrát do karet domácí prostředí. Blaydes absolvoval většinu zápasů v USA a může být z atmosféry v londýnské O areně trochu zaskočený.

Očekáváme vyrovnaný zápas, který se díky většímu arsenálu zbraní překlopí na stranu mladšího bojovníka. Tom je budoucností těžké váhy UFC a v tomto zápase to jednoznačně potvrdí. Kurz okolo 1.75 není podle nás vůbec špatný a bude spíš klesat.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.