top fight logo export web
Calvin Kattar Arnold Allen ufc fight night

UFC Fight Night: Calvin Kattar vs. Arnold Allen

Týden po našlapaném turnaji UFC 280 nám největší světová organizace nabízí další galavečer plný zajímavých zápasů.

Celý kolotoč se stihl přestěhovat z Abú Dhabí do Las Vegas, a tak nás čeká obvyklá kulisa APEX Centra. Z toho vyplývá, že hlavní karta začne okolo čtvrté ráno středoevropského času a jako obvykle ji bude vysílat Premier Sport.

Hlavní událostí celé akce bude souboj dvou špičkových bojovníků v pérové váze. Calvin Kattar i Arnold Allen vyznávají atraktivní styl a dokáží na své soupeře vysypat hromadu úderů.

Kattar se vrací po hodně těsné porážce s Joshem Emmettem. Čtyřiatřicetiletý Američan sice dělá fantastické zápasy, ale výsledkově se mu tolik nedaří. Allen jede naopak na vlně vítězství. Poslední porážku utrpěl ještě v Cage Warriors v roce 2014 a od té doby nenašel v jedenácti zápasech přemožitele.

Poslední výhru si připsal letos v březnu na turnaji v Londýně, kde zvládl vyřídit Dana Hookera již v prvním kole. Pokud se podíváme do statistik, najdeme výrazný rozdíl v počtu inkasovaných úderů. Kattar jich sežere téměř čtyřikrát tolik než jeho soupeř, což může být vzhledem k Allenovým útočným schopnostem problém.

Boston Finisher může zase těžit ze své zkušenosti s pětikolovými zápasy. Kompletní porci pětadvaceti minut absolvoval ve čtyřech posledních zápasech. Arnold Allen se do šampionských kol nikdy ani nepodíval. Výsledek zápasu je na tipování opravdu těžký, takže se podle nás vyplatí zkusit počet kol, kterých rozhodně nebude málo.

Druhou nejsledovanější údálostí večera bude zápas mezi Timem Meansem a Maxem Griffinem. Oba borci mají zkušeností na rozdávání. Means měl v posledních dvou letech solidní období, které submisí ukončil letos v létě Kevin Holland.

Griffinovi stejnou vítěznou sérii ukončil Neil Magny, a tak bude tento zápas bojem o to, kdo se dokáže vrátit na vítěznou vlnu. Oba borci již pravděpodobně nemají titulové ambice a bojem se vyloženě baví. Z tohoto důvodu nás může čekat atraktivní souboj, kde je pro nás mírným favoritem Max Pain Griffin.

Kromě těchto dvou zápasů nás čeká také bitva veteránů těžké váhy Arlovskiho s Limou. Andrei dokáže v poslední době převracet vyrovnané zápasy na svoji stranu a podle nás se mu to na body povede i tentokrát. Z dalších zajímavých jmen stojí za zmínku Khalil Rountree nebo Phil Haves.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!