top fight logo export web
Holly Holm Ketlen Vieira ufc

UFC Fight Night: Holly Holm vs. Ketlen Vieira, analýza

UFC se po delší době rozhodlo svěřit hlavní událost celého turnaje zástupkyním něžného pohlaví, a tak si to v sobotu v noci rozdá Holly Holm a Ketlen Vieira na pět kol v main eventu UFC Fight Night 206.

Holly Holm je jednou z největších osobností ženského MMA poslední dekády. Památným vítězstvím nad Rondou Rousey se postarala o nesmrtelný zápis do historie, ale po hvězdném momentu následoval poměrně strmý pád a tři prohry v řadě.

K titulu se Kazatelova Dcera přiblížila znovu v roce 2019, ale na v té době neporazitelnou Amandu Nunes nestačila. Naposledy se Holly ukázala v kleci na konci roku 2020, kdy na body porazila Irene Aldanu. Celková bilance čtyřicetileté Američanky je čtrnáct výher a pět porážek, kdy 57 % vítězství získala knockoutem.

Ketlen Vieira se nachází na páté pozici v žebříčku bantamové divize. Po fantastickém vstupu do UFC, kdy vyhrála úvodní čtyři zápasy, přišla slabší série a dvě prohry s Aldanou a Kunitskayou.

V posledním zápase, který proběhl začátkem loňského roku, dokázala Vieira zvítězit nad bývalou šampionkou Mieshou Tate po pěti kolech na body. Do tohoto zápasu tak nastoupí třicetiletá Brazilka s rekordem dvanáct výher a dvě porážky.

Obě bojovnice se vrací do klece po delší pauze a jejich aktuální forma je velkou neznámou. Ani jedna navíc v posledních zápasech nedokázala vyhrát před limitem a dlouhý průběh se tedy dá očekávat i nyní.

Holly je podle bookmakerů jasnou favoritkou, ale vkládat tolik důvěry do čtyřicetileté bojovnice vracející se po dvouleté pauze nám přijde jako příliš rizikové. Ketlen má výborný wrestling a spoustu zkušeností z BJJ i Juda. Disponuje opravdu tvrdým ground and pound a tak si zkusíme zahrát její vítězství v krásném kurzu 2.80.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.