top fight logo export web
Calvin Kattar Josh Emmett fight card 1

UFC on ESPN 37: Calvin Kattar vs. Josh Emmett, analýza

I když je většina domácích fanoušků myšlenkami stále na turnaji UFC 275, kde se přepisovaly dějiny českého MMA, organizace již nezastavitelně běží dál. V sobotu v noci nás tak čeká akce, která vyvrcholí špičkovým soubojem v pérové váze.

Calvin Kattar (bilance 23-5)

Calvin Kattar je rozhodně jedním z nejatraktivnějších zápasníků, který vždy doručí pořádně krvavou štípanou. Agresivní styl, ale i obrovská odolnost čtyřiatřicetiletého Američana nám v poslední době přinesla dvě opravdu památné bitvy.

Nejprve Clavin inkasoval strašlivou nakládačku od Maxe Hollowaye, který jej na začátku loňského roku trefil více než 400 údery! Návrat přesně po roce vyšel na výbornou, když Kattar lokty zdemoloval nebezpečného Gruzínce Chikadzeho.

Čtyřka pérové váhy bude i v tomto souboji spoléhat na svůj velkoobjemový box, kdy vypálí více než pět přesných úderů za minutu. Do zápasu nastoupí s působivým rekordem třiadvacet výher a pět porážek, kdy 48 % vítězství získal knockoutem.

Josh Emmett (bilance 17-2)

Josh Emmett se nachází na sedmé pozici v žebříčku divize do šestašedesáti kilogramů. Od své nejhorší porážky, kterou utrpěl v roce 2018 od Jeremyho Stephense, nenašel středoškolský učitel přemožitele a připsal si již čtyři výhry v řadě.

Knockoutoval například Michaela Johnsona nebo Mirsada Bektice a naposledy porazil na body Dana Igeho. Sedmatřicetiletý Američan má jeden z nejtvrdších úderů v celé divizi, a i když občas jeho styl není příliš atraktivní, vždy splní svůj účel a přináší vítězství.

V sobotu v noci se tak Josh bude moct pochlubit pozitivní bilancí sedmnáct výher a dvě porážky, kdy 53 % vítězství získal na body.

UFC on ESPN 37: Kattar – Josh Emmett

Vrchol pérové váhy je dlouhodobě obsazený, dříve Hollowayem a nyní Volkanovskim. Oba dominantní bojovníci si spolu střihnou další zápas, ale o tom, kdo vyzve vítěze, se možná rozhodne právě v sobotu v noci.

Náš favorit je Kattar, který bude mít výraznou výhodu ve výšce i dosahu, což je pro jeho styl obrovský bonus. Emmett bude mít problém překonávat vzdálenost, kterou si bude Kattar udržovat dlouhými údery a pokud se přiblíží do kapsy, bude inkasovat tvrdé lokty. Stylově je tento souboj ušitý pro Calvina, a proto půjdou peníze na jeho vítězství.

Calvin Kattar Josh Emmett fight card

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!