top fight logo export web
Vicente Luque vyhra

UFC Fight Night: Vicente Luque vs. Belal Muhammad 2, informace + tip

Minulý víkend nám UFC 273 nabídlo jednu z nejlepších veltrových bitev za poslední roky (Chimaev vs. Burns) a ve stejné váhové kategorii se odehraje i hlavní zápas následujícího turnaje. Ten se uskuteční tradičně v Las Vegas v APEX Centru.

Belal Muhammad, bilance 20-3

Belal Muhammad se naposledy představil v kleci v prosinci loňského roku v rámci turnaje UFC Fight Night 199. Zkušeného Stephena Thompsona dokázal hodit sedmkrát z devíti pokusů a celkový čas kontroly se zastavil až na čísle 11:57! Naprosto dominantní představení ohodnotili dva rozhodčí 30:26 a jeden dokonce 30:25.

Belal tak natáhl svoji vítěznou sérii již na šest zápasů a prohrál naposledy začátkem roku 2019. Třiatřicetiletý Američan se hodně spoléhá na svůj wrestling a dokonalou kontrolu soupeře na zemi. Do tohoto zápasu bude nastupovat s bilancí dvacet výher a tři porážky, kdy 75 % vítězství získal na body.

Vicente Luque, statistika 21-7

Vicente Luque ve svém posledním zápase ukázal, jak je obrovsky nebezpečným, a hlavně všestranným borcem. Na UFC 265 narazil na submision specialistu Michaela Chiesu. Tomu se povedlo Luqueho strhnout na zem a vzít mu záda. Vicente zvládl ubránit dvě velmi dobře nasazená škrcení, soupeře na zemi přetočil a během vteřiny utáhl svůj oblíbený D’Arce Choke.

Připsal si tak již čtvrtou výhru v řadě, navíc opět před limitem. Třicetiletý Brazilec je v postoji bleskurychlý, a hlavně velice přesný. Na zemi potom těží ze svého černého pásu v BJJ. Momentálně disponuje rekordem jednadvacet výher a sedm porážek, kdy 52 % vítězství získal knockoutem.

Belal Muhammad vs. Vicente Luque, analýza a tip

Tento zápas bude mít zásadní vliv na dění ve veltrové divizi a může z něj vzejít další titulový vyzyvatel. Oba borci se již střetli, a to před šesti lety na turnaji UFC 205.

Tichý Zabiják sestřelil Muhammada levým hákem již v prvním kole a připsal si bezproblémovou výhru TKO. Oba borci se za poslední roky velice posunuli a po sérii úspěchů disponují pořádným sebevědomým.

Očekáváme mnohem vyrovnanější boj než v prvním případě, ale pravděpodobně se stejným výsledkem. Vicente má mnohem větší arsenál nebezpečných technik a podle nás dokáže Belala porazit i podruhé. Kurz na jeho výhru je obstojných 1.55. Nezapomeňte, že o víkendu bojuje v UFC i slovenská naděje Martin Buday.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.