top fight logo export web
conor mcgregor jake paul

Do tří let budu na úrovni Bivola a pak vypleskám Canela i já, věří si Jake Paul

Jake Paul se přidává ke Kamaru Usmanovi a shodně tvrdí, že by do pár let snadno Canela vypráskal.

Mladá internetová celebrita opět nebyla se svým výběrem slov příliš obezřetná a skoro až opomněla, jakých všech úspěchů Saul „Canelo“ Alvarez během své boxerské kariéry dokázal.

Všechno tohle by se údajně dalo dohnat v horizontu šestatřiceti měsíců, až se Jake dostane na stejnou, ne-li ještě vyšší, kvalitativní úroveň.

„Přátelé, dejte mi tři roky. Chci tři roky a ukážu vám, že jsem na stejné úrovni, jako je Dmitry Bivol, abych dokázal porazit Canela Alvareze,“ pronesl Paul ve videu ze svých sociálních sítí.

„Já jsem o 5 cm vyšší a 9 kilo těžší jak Bivol. Dejte mi čas a ukážu vám, že jsem stejně dobrý a semelu Canela podobným způsobem,“ slíbil.

I navzdory prohře je Saul Alvarez stále největším zbožím na trhu, proto o něj mají zájem nejen lidé z boxerské branže.

Ve svém vyzývání zůstává neoblomný například také současný šampion velterové váhy UFC Kamaru Usman. Ten dokonce teď nedávno řekl, že Canela „stoprocentně“ ukončí do třetího kola, a to i navzdory tomu, že v boxerském ringu nemá ještě ani jeden zápas.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.