top fight logo export web
Mike Tyson Bisping

To, jak se Mike Tyson zachoval, je neomluvitelné! haní legendu bývalý UFC šampion

I když většina lidí našla v Tysonově chování zastání, najdou se zde i tací, kteří jdou silně proti proudu.

Pokud někoho provokujete, musíte počítat s nějakou reakcí, zněla většina ohlasů, které jsme doposud mohli číst. Nežádaný pasažér stejného letu, na němž se nacházel i Mike Tyson, byl velmi hlučný, dotěrný a prakticky neutišitelný. Jediné, na co poslechl, byly až Tysonovy pěsti, které mu konečně zavřely pusu.

Jedná se ale o reakci, která je hodná světového fenoménu v podobě bývalého šampiona těžké váhy boxu? Ačkoliv je Iron Mike neodmyslitelnou boxerskou ikonou a jeho řešení problémů mnozí uznávají, najdou se zde i tací, kterým se to nelíbí. A za tuto skupinku lidí nyní promluvil Michael Bisping.

Mike Tyson napadeni 1

Michael Bisping neomlouvá konflikt v letadle

„Jedná se o chování, které rozhodně nemohu omlouvat. Zejména Mike Tyson, jeden z nejvíce děsivých lidí na planetě, by se měl v takové situaci zachovat lépe. Člověk s jeho renomé má jít lidem příkladem, vždyť je to bývalý nejmladší šampion těžké váhy!“ připomínal Bisping, který odsuzoval fyzickou reakci, k níž se Iron Mike během letu ze San Francisca na Floridu dopustil.

„Profesionální sportovec musí umět krotit své pěsti, což platí zejména v případech, pokud před světem vystupujete jako zenový mistr (označení pro odnož mahájánového buddhismu), který má jednat v klidu a míru,“ poznamenával.

„Nepochopte mě špatně, rozhodně se proti Mikeovi nějak nestavím. Tam venku se nachází spousta lidí, které bych rád proplesknul, ale nemohu. Takhle my přece nejednáme, ne v této době,“ zopakoval svůj názor Bisping ve svém pravidelném podcastu.

I když dostal dotěrný pasažér výprask, zatím se neví, zdali na boxerskou legendu podá žalobu. Éterem však koluje zatím nepodložená informace, že Tysona provokoval nejen verbálně, ale prakticky i fyzicky, neboť mu měl zezadu neustále šťouchat do sedačky. A v takovém případě je zachování klidu opravdu jen uměním skutečného zenového mistra.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.