top fight logo export web
MIke Tyson napadeni

Mike Tyson o útoku na fanouška: Hodil po mně lahev a ve mně se probudila bestie

Mike Tyson lituje, že neudržel emoce na uzdě. Hozená lahev na jeho hlavu ale vyvolala pověstnou bestii.

Měl to být obyčejný let ze San José do Miami, ale následně se z toho pro Tysona stalo peklo. Cestu mu totiž velmi dlouhým a otravným monologem znepříjemňoval člověk, který se tvářil jako fanoušek. Z něho se ale vyklubal pořádný provokatér.

Svět pak náhle obletěly záběry, na kterých Iron Mike útočí na neznámou osobu, z čehož však už nebylo patrné, co jindy obávaného boxera tak rozzuřilo. Později se ale ukázalo, že si tajemný agresor o výprask vyloženě koledovat. To byl také důvod, proč nakonec na legendárního šampiona nepodal žalobu.

„Opravdu žádná žaloba, vše je vyřešeno,“ potvrzoval Tyson ve svém podcastu, kde se vůbec poprvé k celému incidentu osobně vyjádřil.

„Ten kluk se mnou vymrdával po celou dobu letu. Nejprve chtěl foto, na což jsem v pohodě přistoupil, ale následně mu přepnulo… Má žena mě však varovala, abych nelétal veřejnými letadly, a já ji měl poslechnout. Bohužel jsem to opět neudělal…,“ zpytoval své svědomí.

Mike Tyson je už od mládí znám tím, že má výbušnou povahu. I když později přešel na islámskou víru, která mu pomohla najít vnitřní klid, kořeny toho pekelného dítěte v něm zůstaly. A tohle dítě občas musí na svobodu.

„Dokážu ustát nadávky, ale když po mně někdo něco hodí, jako tomu například bylo po duelu s Hollyfieldem, tak se ve mně něco spustí. Je to vlna emocí, které mě nutí někoho praštit. Totéž se stalo v letadle,“ poznamenával Tyson, který tak připomněl, že na něj dotyčný provokatér hodil lahev s vodou. A kdo si jen tak dovolí hodit takovýto předmět po kdysi „Nejděsivějším muži planety“?

Prohlášení Tysonova zástupce

„Mike Tyson byl během letu neustále provokován dotěrným pasažérem, který se kromě verbálního obtěžování uchýlil i k ubližování fyzickému,“ znělo v prohlášení, které získal portál TMZ Sports přímo od Tysonových zástupců.

„Pan Tyson byl úmyslně zasažen lahví s vodou přímo do hlavy, na což v afektu zareagoval dvěma až třemi ranami, jimiž viníka přinutil se konečně uklidnit. Samozřejmě chápeme, že se nejedná o přiměřenou reakci, ale byla vyprovokovaná chováním agresivního pasažéra.“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.