top fight logo export web
Ford Hulk

Na Forda se už řítí tučná žaloba. To kvůli tvému strachu byl náš souboj zrušen! zuří Hulk

Zápletka jako hrom se objevila v příběhu mezi Íránským Hulkem a Martynem Fordem. Hlavní viník všech potíží, proč byl duel zrušen, je údajně úplně někdo jiný.

Martyn Ford vydal 4. dubna na svém Instagramovém profilu video, ve kterém oznámil smutnou zprávu. Jeho duel se Sajadem Gharibim se ruší, a i když neřekl pravý důvod, cíleně vypíchl frázi „Nemusíte být géniové, abyste na to nepřišli sami“.

Protože Gharibi poslední týdny dělal jeden problém za druhým, fanoušci tušili, že realizace této bitvy stojí na velmi křehkých základech. Důkazem nám mohl být i měsíční odklad, který vznikl na základě Hulkových stížností. „Nemám jak sponzory, tak ani trenéra. A k tomu všemu ještě Ford na našem staredownu podváděl!“ zlobil se íránský hromotluk.

Promotéři celý turnaj přesunuli z 2. na 30. dubna, ale ani to nestačilo. Uběhlo pár dní a Martyn Ford oznámil, že z celého duelu sešlo. „Hulk odstoupil. Udělám vše proto, aby mi byla nalezena náhrada v co nejkratším možném termínu. 30. dubna ale v londýnské O2 areně bojovat nebudu. Věřte mi, nikoho to nemrzí více než mě, ale bohužel se objevily potíže, které jsem nemohl nijak ovlivnit,“ informoval britský kulturista.

To Ford je srab, nikoliv já!

Když už tedy prakticky celý svět, který tyto události od jejich počátku sledoval, obvinil Hulka ze strachu, nemluvě o tom, že ho celou dobu fanoušci šikanovali kvůli jeho „vymyšleným“ fotkám na sociálních sítích, otevřel si íránský vzpěrač pusu. A z ní k nám přiletěly další šokující zprávy.

„Dnes jsem slyšel, že to je Ford, kdo nechce bojovat, nikoliv já či nějaký jiný fighter,“ uvedl Gharibi prostřednictvím svého Instagramu, kde přiléval další olej do už tak žhavého ohně pochybností.

„Nikdy jsem žádný fight mezi námi nezrušil. Skutečnost je taková, že si mě Martyn už znova nepřeje vidět. Tenhle přístup je však protiprávní a mí právníci se na to už zaměřují,“ konstatoval, že chování jeho britského protějšku ještě bude mít dohru.

„Ve skutečnosti se tihle ‚pohlední chlápci‘ neradi perou. Musejí nejprve dostat povolení od ženy, a proto utíkají a schovávají se. Člověku jako Martyn proto nemohu v žádném případě věřit. Tahle výhra pro mě není poctou. Měl to být zápas století, stal se z toho ovšem vtip století,“ uvedl Íránský Hulk, který ještě před týdnem sliboval, že až se Fordova brada setká s jeho tvrdým pravým hákem, tak do akce budou muset nosítka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený iranian hulk (@sajadgharibiofficial)

Snaha zachovat si svou tvář?

Od Hulka to může být akt zoufalství. Takový, kterým se pouze snaží zachránit si krk, aby nevypadal jako srab, co utekl z předem domluvené bitvy. Nicméně po takovémto prohlášení, které evidentně hází celou vinu na Forda, se určitě dočkáme ještě nějaké reakce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.