top fight logo export web
Ford Gharibi Hulk

Utřete slzičku, bitva mezi Íránským Hulkem a Nejděsivějším mužem planety byla odložena

Tak to byl fofr. Sotva si Íránský Hulk postěžoval na nedostatek přípravy a sponzorství a krátce na to se jeho bitva s Martynem Fordem dočkala odkladu.

Kdo tento příběh pozorně sleduje, ten se asi zmíněné novince nemůže vůbec divit. Sajad Gharibi, který celé dlouhé měsíce všude vytruboval, jak Forda v ringu přizabije, najednou nabral zpátečku.

Důvodem má být nedůvěra v sebe sama a ve své schopnosti. Ve středu si totiž Hulk pro britský deník Mirror postěžoval, že celou svou přípravu jede na vlastní pěst. Ve skutečnosti nemá jak trenéra, tak ani sponzory, kteří by mu proplatili přípravu.

„Nemám žádného trenéra, který by mě mohl lépe připravit. Cítím se zklamán a zarmoucen. Myslel jsem si, že se najdou sponzoři, kteří můj kemp budou financovat, ale místo toho se na mě každý jen vykašlal!

Abyste mohli trénovat, musíte si to platit. A nevím jak Ford, ale já nemám žádnou podporu. Všichni se na mě vykašlali. Je mi trapně z toho, že mě ani nikdo v Íránu nezaložil. Jsem bez sponzorů, trenéra, majetku… Přeju si zemřít!“ zněl Hulkův projev.

Tento proslov přišel opravdu nečekaně. Jen pár chvil předtím vystoupil Gharibi na tiskové konferenci, kde si hrál na hrdinu, neudržel nervy na uzdě, shodil ze stolu jídlo a chtěl se s Fordem prát. A v podstatě pár hodin na to z něj vypadlo, že na tuto válku není připraven.

Vše tedy dopadlo tak, jak jsme se obávali. Původní termín, který nás odkazoval na 2. dubna, se prozatím přesouvá na 30. dubna. A kdoví, zdali půjde o ojedinělý odklad, když si zrekapitulujeme, čím vším si Gharibi doposud prošel. Jednak za sebou nemá regulérní přípravu, jednak se mu fanoušci smějí kvůli fotkám z photoshopu a jednak mu také po úvodním staredownu muselo padnout sebevědomí, když poprvé pocítil Fordovu sílu.

Místem konání i nadále zůstává londýnská O2 arena, lístky jsou již dávno v oběhu a údajně by mělo být vyprodáno. Svou boxerskou účast zde již potvrdil například bývalý fotbalista Patrice Evra. Opakujeme ovšem, že více novinářů cítí z Gharibiho týmu nejistotu, a tak se ještě nějaké komplikace mohou objevit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.