top fight logo export web
Gharibi storno zapas

Vzdát se? Ale kdeže! Íránský Hulk odhalil „pravý důvod“, proč byl odložen zápas s Fordem

Sajad Gharibi to slízl ze všech stran, když se na veřejnost doneslo, že byl jeho zápas s Martynem Fordem odložen.

Ať už většina lidí nemá Hulka sebevíc v lásce, povětšinou se vyplatí poslechnout si příběh i od té druhé strany.

Sajad si před pár dny stěžoval, že do blížící se války s Martynem Fordem vstupuje bez jakékoliv přípravy. Veškeré tréninky provádí na vlastní pěst, a to bez přítomnosti profesionálního trenéra či podstoupení regulérní zápasové přípravy, kterou mu údajně nemá kdo financovat. A to se domníval, že se v průběhu času změní, jen co se ten souboj oznámí. Žádný mecenáš se ovšem stále nenašel.

Jen, co tato zpráva byla vyslána do éteru, se záhadně oznámilo odložení duelu. Místo 2. dubna se celý galavečer přesunul na 30. dubna a nikdo neví, zdali půjde o ojedinělý odklad. A pokud jen o ojedinělý, tak zdali na něm Gharibi bude účinkovat nebo zdali „uteče“.

Jelikož byl Hulk obviněn z toho, že je srab, musel na všechnu tu kritiku reagovat. A jak je vidno, z boje utíkat nehodlá.

„Každý se na mě sice vysral, ale to ještě neznamená, že uteču. O to víc jsem teď nažhavený všem ukázat, čeho jsem schopen! Nevadí, že jsem byl všemi stranami zklamán, 30. dubna budu i tak připravený nastoupit! Má vůle je silnější jak vaše kritika a pochybnosti! A má víra mi říká, že je Fordova brada ze skla!“ burcoval emočně rozladěný Hulk, který doposud trénuje na vlastní náklady, což ho viditelně štve.

A jak to tedy bylo s odložením souboje? „Náš turnaj zaznamenal několik zranění, proto jsme to o měsíc posunuli. Celebrity i bojovníci, co na této akci mají účinkovat, teď mají potřebných pár dní přípravy navíc,“ informoval organizátor celého hvězdného galavečera Jack Fincham, jenž se tak zastával íránského Hulka, že on za nic nemůže. Stále je tu ovšem ta divná souhra náhod, že k odložení došlo prakticky pár hodin poté, co si Gharibi postěžoval na nedostatek přípravy a nulový sponzoring.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.