jon marianek youtuber

Válka Youtuberů v ohrožení! Explo vycouval, nahradí ho Jon Mariánek?

Kdo se těšil na youtuberskou řežbu Vláďa versus Explo, může utřít slzu. Slovenský Youtuber Explo si to totiž rozmyslel a zápas zrušil.

Vláďa je teď bez soupeře. I když chce zápasit, není s kým. Aspoň zatím. Vedení OKTAGONu už se samozřejmě pustilo do hledání náhrady, ale nikdo neví, jak pochodí.

Explo se novým postojem netají. “Já už nemám zájem. Věnoval jsem přípravě rok a půl. Je čas posunout se dál. Prostě mi to přestalo dávat smysl. Víc o tom všem a věcech ze zákulisí promluvím v nějakém svém videu,” prozradil Explo.

Vláďa tak zůstal na ocet a musí doufat, že mu OKTAGON sežene adekvátního náhradníka. “Je to tak, jak říkal Novotný. Já jsem se to dozvěděl trochu dříve, abych se nedřel na trénincích, ale dozvěděl jsem se to i tak pozdě. Je to prostě na pi*u. Rok a půl jsem dřel na něco, co je teď úplně ve hvězdách a nikdo neví, jak to bude. Já bych chtěl zápas určitě. Teď je to však i otázka peněz. Já jsem rok a půl na něčem pracoval. Kvůli covidu jsme v tom všichni zahučeli. Posouvalo se to. Byl nějaký rozpočet a bylo to nějak rozpočítané. Teď se to protáhlo a je to úplně jinak, než mělo. Řešíme nějaké varianty, jak datumové, tak i soupeře, ale to ještě nemohu úplně vytahovat,“ neskrýval rozčarování Vláďa.

Tak uvidíme, zda se OKTAGONu podaří do klece zatáhnout jiného Youtubera a uspořádat Válku Youtuberů. Možná přišel ten správný čas na to povolat do boje Jona Mariánka. S ním si to jeden čas chtěla rozdat půlka české MMA scény, navíc i spoustu známých osobností, mezi kterými nechyběl například herec Jakub Štáfek nebo rapper Marpo.

Čísla na sociálních sítích má Mariánek luxusní, ale otázkou zůstává, zda už nad ním OKTAGON nezlomil hůl. Jednak by byl Jon určitě hodně drahý, ale hlavně, nazval Ondřeje Novotného starým chudým zmr*em. No, nechme se překvapit…

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin