top fight logo export web
jaroslav kotlar karlos benda

Zářez jako prase! Jaroslav Kotlár podává protest, chce odvetu a žádá omluvu

Jaroslav Kotlár je silně nespokojený s tím, jak s ním rozhodčí vymetl. Taková chyba údajně nemůže zůstat bez potrestání a anulování výsledku je také na místě.

Když se sešla porota, která Karlosovi Bendovi změnila výhru z technického KO na čisté KO (zápas tedy vyhrál ten úder, který přišel 5 sekund před koncem), domnívali jsme se, že je všem kontroverzím konec. Opak je nicméně pravdou.

Kotlár tvrdí, že ten úder, kterým ho Karlos zasáhl, zaručeně nebyl ukončující. A co víc, oktagon sudí se v daném duelu zachoval jako naprostý amatér, když nechal utkání pokračovat i několik sekund po zaznění gongu.

„Celý zápas jsem podrobně zkouknul znova a prostě to není fér. Výsledek neplatí. Po gongu bych se zvedl a šel do svého rohu… Ten rozhodčí udělal hodně chyb, proto od něho budu chtít omluvu a požádám Clash of the Stars o odvetu,“ uveřejnil Kotlár.

Jaroslav Kotlár: Prohra nevadí, ale ať je fér

Jednou věcí je prohrát čistě a druhou věcí je být někým hrubě zaříznut. Jak to cítí Jarda, o tom není třeba pochybovat.

„Kdybych prohrál fér, tak to přijmu a budu zticha. Jenže tohle fér nebylo. Každý, kdo má rád bojové sporty a zná pravidla, ten ví, že tohle byla od rozhodčího hrubá chyba. Zazněl gong, který značil konec kola, a Benda mě škrtil dál. To je prostě velká chyba!“ zopakoval.

K organizaci tedy teď putuje protest. „Kdyby rozhodčí nechyboval, tak jsme normálně vstoupili do druhého kola. Uznávám maximálně to, že jsem dostal ránu, ale zvedl bych se rychle na nohy, jen kdyby rozhodčí neudělal chybu,“ lamentoval Jaroslav Kotlár při chatu s fanoušky na Facebooku.

Uspěje Jarda se svým odvoláním? A co si o tom myslíte vy? Bylo vážně zastavení zápasu sporné? Podívejte se na záznam a posuďte sami.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!