top fight logo export web
cverna salajka benda

Pozor změna! Cverna buduje armádu, která má dát Bendovi přes držku

Alex Cverna nemá klid, pomalu ani nespí. Ten šmejd Benda ho tak rozčílil, že nyní bude trénovat vlastní bojovníky, aby Karlose zlikvidovali.

Ještě před pár dny se ozval Šimon Salajka, kterému se nelíbilo, že si profesionál Alex Cverna otevřel pusu a chtěl si do klece vzít „amatéra“ Karlose Bendu. Salajka tedy Bendovi nabídl své služby a řekl, že do boje proti Cvernovi nastoupí místo něho. Verbálně se nám domluvil fight.

Uběhlo pár dní a náhle došlo ke změně událostí. Salajka žádnému Bendovi záda krýt nebude! A důvod? Protože se o něm dozvěděl hrozivé věci.

„Já a Alex jsme si volali a vše jsme si to mezi sebou vyjasnili. Dozvěděl jsem se pravdu o Karlosovi. Je to podrazák! Vybírá si na fight děti. Proto mi Alex nabídl, že mě bude trénovat a udělá ze mě svého bojovníka, který mě připraví na zápas s Karlosem! Takovýto duel lidé budou chtít vidět a (promotér) Tomáš Le Sy ho přijme, to mi Alex zaručil!“ 

To je tedy pořádná změna. Člověk, který chtěl původně Bendovi krýt záda, se nyní připojil na stranu Cverny, se kterým zanedlouho ve Spejbl Gymu započne společné tréninky.

Karlos Benda vs. Diego Kotlár

Potíž je snad jen v tom, že má Karlos teď vlastní plány a ty se s největší pravděpodobností (pokud z toho nakonec necouvne) budou týkat nového internetového objevu Diega Kotlára. Jak jsme již zmínili v našem předešlém článku, podle našich informací Diega kontaktovala sama organizace Clash of the Stars a přednostně mu nabídla šanci Karlosovi čelit. A on souhlasil.

Co na tento scénář říká Salajka?

„Diego je ňouma. I kdyby tento souboj proběhl, tak potom na toho šaška Bendu vlétnu já a sestřelím ho,“ vyjádřil se voják, který zastává kodex římských legií a nyní naverboval do služeb Alexe Cverny.

Alex Cverna a jeho zloba vůči Bendovi

Proč je Alex na Karlose nyní tak moc naštvaný a proč stále hledá způsoby, jak mu znepříjemnit život?

„Benda měl na mě asi před rokem na svém YouTube kanále kecy a prostě mě to pořád žere. Na co si jako pořád hraje? Každého jenom pomlouvá a shazuje mu IQ, Já bych mu mohl tu hubu profackovat na ulici, ale nechce se mi to dělat někde venku, protože by si na tom mohl uvařit kašičku, a to se mi nelíbí.

Benda je profesionální kulturista. Tak proč jednoho (Kotlára) vyzývá na bench a druhému shazuje IQ? Proč? A dělá to veřejně. Mně do tváře řekne, že jsem idiot a naváží se do mé inteligence…

Ale moje IQ, ať už je jakékoliv, já jsem se o svou rodinu vždy dokázal postarat. Zato on když vysílá v tom svém kutlochu, tak vypadá, jako když je ve sklepě a prostě o něm nebudu říkat, že to je žebrák… Ale on mě k sobě nemůže srovnávat a říkat o mně, že jsem idiot…“

Jediné řešení? Veřejná omluva!

„Ať se Karlos omluví mým fanouškům a mé rodině!“ dožaduje se Cverna. „Mně se omlouvat nemusí. Mně ne, mně ne, já to mám víte kde, ale mým fanouškům se musí omluvit za to, jak mluví o mně a o mém IQ. Já si myslím, že své IQ mám na vysoké úrovni,“ pronesl.

„Na tomhle světě jsem proto, abych něco dokázal a nechal za sebou nějaký odkaz. Já nejdu po cestě a nečekám na žádný cíl. Ne. Já jdu po cestě a až ten cíl přijde, tak tam na jeho konci zůstanu, až mě zahrabou pod hlínu. A dokud tady budu, tak se Benda musí omluvit mé rodině, mým fanouškům. A svým fanouškům musí říct, že se choval jako idiot.

Jestli to neuděláš, tak ti říkám, že až budeš mít teď na Clash of the Stars další zápas, tak si dávej hochu bacha, kdo tam bude vedle tebe. Protože já to takhle nenechám. Dokud se neomluvíš, tak to prostě bude pokračovat.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!