top fight logo export web
UFC 281 prinese boj na zivot a na smrt

Adesanya upřímně přiznává: Duel s Pereirou může být otázkou života i smrti

Israel Adesanya ví, že nyní čelí zabijákovi, který se proti němu nebude bát bojovat. Výhra v takovém utkání je pro něho však životně důležitá.

Ač se jedná o dvě porážky z naprosto jiného prostředí, stále je Adesanya ze svého života nemůže vymazat. Prohrál s Pereirou, všichni to ví, a prohrál s ním dokonce dvakrát. Kdyby něco takového připustil i potřetí, nebude moct být považován za nejlepší střední váhu. A to je status, po kterém „The Last Stylebender“ velmi touží.

„Jak už jsem jednou řekl. Čert vem pásy, tenhle fight je daleko důležitější jak nějaké tituly. Tenhle fight bude definovat mou kariéru. Protože máme s Pereirou společnou minulost a já s ním už dvakrát prohrál, tak mám co odčiňovat,“ je si moc dobře vědom prozatím ještě úřadující šampion střední váhy UFC.

„Souhlasím, že je MMA jiný sport, ale znám Alexe. Bude se hnát dopředu a já musím být připravený. Nejen takticky, ale především mentálně. I kdyby se to mělo podobat mému zápasu s Kelvinem Gastelumem, kde to došlo až na hranici života a smrti, musím na to být psychicky připraven,“ prohlásil třiatřicetiletý bojovník s nigerijskými kořeny, jenž ve své poslední obhajobě zdolal Jareda Cannoniera na body.

„Tím neříkám, že můj zápas s Alexem bude trvat pět kol. Pouze naznačuji, že to bude o tom, kdo vydrží déle plavat proti proudu. Taktika bude velmi důležitá, ovšem i tak musím být připravený na všechny scénáře. Alex je velmi agresivní oponent, ale je na čase mu ukázat, že v MMA jsem lepší,“ burcuje Adesanya.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!