top fight logo export web
Glover Teixeira rekl s kym chce na UFC 282 bojovat

Ankalaeva jsem odmítl a počkám si na vítěze! je rozhodnutý Glover Teixeira

Nehorázná smůla! Jinak se situace popsat prostě nedá.

Ve středu večer dorazila do Čech velmi smutná zpráva. Jiří Procházka se na tréninku vážně zranil a musí odstoupit z titulového zápasu, který se měl konat již 10. prosince.

Z důvodů dlouhé rekonvalescence Jiří po dohodě se svým týmem uvolnil titul polotěžké váhy.

Hotové peklo! Jiří Procházka se vážně zranil a vzdal se titulu. Mimo hru má být rok

Co se vůbec stalo?

Jak potvrdil Jirkův trenér Martin Karaivanov, na středečním tréninku byl český bojovník hozen tak nešťastně na rameno, že si ho vykloubil. Následná magnetická rezonance odhalila přetrhané vazy a další nespecifikované poranění ramenního pouzdra.

Vše se okamžitě začalo řešit s lékaři UFC, ale prognóza je jasná. Operace a následná rekonvalescence po dobu minimálně čtyř až pěti měsíců. Procházka se opět zachoval jako výjimečný sportovec, když se rozhodl uvolnit svůj titul, aby neblokoval vývoj v divizi do třiadevadesáti kilogramů. UFC mu za jeho šlechetnost poskytlo záruku, že návratový zápas bude o titul.

Hlavní událostí UFC 282 se tak stává zápas mezi Janem Blachowiczem a Magomedem Ankalaevem, která bude zároveň bojem o uvolněný titul. Zranění svého soupeře zasáhlo samozřejmě i Glovera Teixeiru, který byl odhodlán vybojovat opasek zpět. Nakonec se na UFC 282 však vůbec nepředstaví a bude čekat na lepšího z dvojice Ankalaev a Blachowicz.

„Zjistil jsem to před hodinou, nabídli mi Ankalaeva, což je úplně jiný styl než Jiří. Chtěl jsem, aby mi ho dali až do Brazílie (turnaj UFC začátkem roku 2023), protože jsem chtěl absolvovat plnohodnotný kemp zaměřený na něj. Jsem třiačtyřicetiletý chlap a můj boj je hodně závislý na strategii, ale řekli mi, že musím bojovat nyní v Las Vegas. Požádal jsem je, ať mohu bojovat s Janem Blachowiczem, také to odmítli. Na tohle se*u, počkám si na vítěze. Mám pocit, že nejsem úplně respektován po tom všem, co jsem v organizaci dokázal,“ vysvětlil Glover, proč ho nyní bojovat neuvidíme, a jak probíhala jednání o celé situaci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!