top fight logo export web
sean ufc hry plat

Chci jednoho z těchto dvou soupeřů, jinak nebojuji! nařizuje O‘Malley

Sean „Sugar“ O’Malley si opět jednou klade podmínky. Nyní se to týká jeho soupeřů, s kterými je ochotný bojovat.

O’Malley se považuje za jednu z největších hvězd slavné MMA organizace, ne-li úplně tu největší, a tudíž předpokládá, že se k němu tak bude i přistupovat.

Ještě než podstoupil zápas s Petrem Yanem, tak mu Dana White slíbil, že pokud vyhraje, tak jej nechá jít o titul. A světě div se, „Sugar“ i z pozice papírového outsidera vyhrál a následně si začal nárokovat svoje titulové právo. Jediné, co ovšem slyšel, bylo „Ne“.

„Nechápu, proč by měl White měnit názor, když jednou řekl, že vítěz mého zápasu s Yanem půjde o titul. Přiznávám, že byl ten fight těsný, ale nepochybuji o tom, že jsem ho nevyhrál čestně a férově. Proto můj další zápas musí být jedině o titul!“ pravil O’Malley na kanálu ESPN.

„Slyšel jsem, že UFC teď plánuje bitvu Sterling vs. Cejudo (duel s Cejudem šampion odmítá, pozn. redakce), a tak bych se mohl střetnout s vítězem. Je mi jedno, kdo to bude, ale prostě chci jednoho z této dvojice,“ kladl si Sugar podmínky.

„Netuším, který z nich by vyhrál, ale vím, že můj příští zápas stoprocentně bude o titul. Kdyby nebyl o titul, tak nebojuji vůbec,“ položil O’Malley svým rozhodnutím organizaci nůž na krk.

Závěrem připomeneme, že je situace v bantamové váze skutečně napjatá. Vesměs každý si momentálně klade podmínky, díky čemuž přicházíme o atraktivní souboje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!