top fight logo export web
jiri prochazka obhajoba souperi

Jiří Procházka reaguje na Usmanův záměr přesunout se do polotěžké váhy

Kamaru Usman je opravdu hladový. Nebude mít klid, dokud do své sbírky nepřidá druhý mistrovský pás. Co na to Jiří Procházka?

Dost bude záležet na tom, jak dopadne souboj Usman vs. Edwards 2, kterého se dočkáme 20. srpna, ale už teď je jisté, že má „Nigerijská noční můra“ v plánu přesun do divize polotěžké váhy, kde je aktuálně šampionem Jiří Procházka.

Český samuraj prozatím s Usmanem ve svých plánech příliš nepočítá, prakticky jeho přesun do své divize ani nebere nějak vážně, ale kdyby k tomu přeci jenom jednou došlo, bude připraven.

Jiří Procházka se Usmana nebojí

„Kamaru Usman? To by byla hodně velká výzva. Nechci teď nad tím, že by mohl být mým soupeřem, nějak moc přemýšlet, ale myslím si, že by v naší divizi nebyl až tak rychlý. Ani jeho síla by nebyla na takové úrovni, jako tomu je u ostatních borců,“ pověděl Procházka.

„V jaké váze že Kamaru působí? Je dvě váhovky pod námi, že? To by pro něj byla hodně velká změna, výzva a problém. Nicméně netuším, v jaké váze se mimo zápasy pohybuje,” přidal.

kamaru usman ufc top

Kamaru Usman se naposledy nechal slyšet, že se mimo zápas pohybuje na hraně 91 kilogramů. Do veltru tedy shazuje 14 kilo, přičemž na polotěžkou divizi mu chybí 2 kilogramy. Kdyby trošku zapracoval na své fyzické stránce, mohl by pro něho být tento přesun otázkou několika týdnů.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!