top fight logo export web
jiri prochazka ufc 267

Jiří Procházka předpovídá, jak se vyvine válka Blachowicz vs. Rakič

Pokud se Jirka stane šampionem, zápas Blachowicz vs. Rakič by měl určit jeho prvního vyzývatele.

Polotěžká váha UFC se zdá mít veškeré své mistrovské dění alespoň prozatím dokonale rozplánované.

Na českého samuraje Jiřího Procházku bude 11. června ve slunném Singapuru čekat titulová bitva proti Gloveru Teixeirovi, čemuž bude ještě 14. května předcházet eliminační duel Jana Blachowicze s Aleksandarem Rakičem.

Poslední uvedené jméno do Procházky pravidelně šije, proto by se dalo říct, že by případný střet mezi oběma borci mohl budit velký zájem… Dostane se ale vůbec Rakič už přes Blachowicze?

Jan Blachowicz duchod

Rakič prý nemá šanci

„Podle mě je Jan lepší, takže ne,“ odpověděl český samuraj na dotaz novinářů z portálu MMA Junkie.

„Janek má větší zásobu dovedností, lépe se soustředí a jeho údery jsou mnohem preciznější a razantnější, proto věřím v jeho výhru,“ podotkl.

Kdyby se Procházkovi podařilo vyhrát titul a zároveň se Blachowicz znovu dostal do pozice mistrovského vyzývatele, mohli bychom se následně dočkat nějakého UFC turnaje v Evropě.

Oba borci se na tom už verbálně dohodli, Danu Whiteovi se prý tento nápad také líbí, a tudíž by to už jenom chtělo, aby nám hvězdy zůstaly nakloněny.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.