top fight logo export web
Diaz Usman UFC

Kamaru Usman vítá případný duel s Nickem Diazem s otevřenou náručí. Dokonce i ví, jak by vyhrál

Nick Diaz vyjádřil své přání, že by při svém návratu chtěl bojovat o titul šampiona. A Kamaru Usman by se mu nebránil dát šanci.

Nigerijská noční můra, která v podstatě už vyklidila celou divizi velterové váhy, se dostala do bodu, z něhož si pomalu může určovat podmínky. A když vyslyšela slova slavného veterána Nicka Diaze, rozhodla se mu vyhovět.

„Pokud by to záleželo čistě na mně, neměl bych s tím žádný problém. Klidně, ať Nick bojuje o můj titul. Jestli má zájem mi čelit, já mu tu šanci rád dám. On je legenda a jeho jméno na mém seznamu úspěchů ještě chybí,“ poznamenával doposud neomylný šampion.

Dokonce i případný termín mu vyhovuje. Diaz mluví o tom, že se vrátí koncem roku, což je pro Usmana ideální.

„Jsem po operaci ruky, která se hojí dobře, ale doktoři mi stále zakazují nějaké sparingy či mlácení do pytle. Jde o to, že kdybych si to zranění obnovil, byl bych mimo hru delší dobu. Tudíž hádám, že pokud se vrátím, tak někdy koncem roku,“ potvrdil.

kamaru usman top zapasnik

KO do druhého kola

„Takže kdyby Dana White chtěl show, může mě na zimu spojit s Diazem, nemám s tím problém. Dokonce jsem připravený hrát jeho hru. Budu se s ním mlátit v postoji, a pokud ho do dvou kol neukončím, tak to vezmu na zem a tam ho umlátím,“ zní šampionův plán.

Toto všechno je sice krásná vize, ale úplně tak proveditelná asi nebude. Jednak Nicka o titul White zjevně bojovat nenechá a jednak se počítá nejspíše i s tím, že by se někdy v srpnu uskutečnil boj o prozatímní pás velterové váhy.

„Jelikož bude Kamaru delší dobu mimo hru, rozhodně ten boj o dočasný titul připadá do úvahy,“ sdělil Dana White, který se přikláněl i k té možnosti, že by o něj nechal bojovat dvojici Khamzat Chimaev – Leon Edwards.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!