top fight logo export web
Costa Strickland

Nenávist, která by nemusela zůstat jen u slov. Potkat tě ve Vegas, tak ti rozbiju hubu! slíbil Strickland Costovi

Když se do řeči dají dva kontroverzní borci, nemůže to skončit jinak než nadávkami a výhrůžkami.

O eskapádách Seana Stricklanda jsme asi moc dobře slyšeli. Jedná se o člověka, který se vůbec netají tím, že by rád v kleci jednoho dne někoho zabil. Takovéto prohlášení může vydat opravdu jen nějaký chorý mozek (omluva těm, kteří toto chování zastávají).

Tentokrát se ovšem Sean dostal do řeči s milovníkem vína, výmluv a fantasmagorických hypotéz, jako například té, že je země placatá a že je Putin skvělý světový lídr, Paulem Costou. A když se sejdou dvě takováto individua, odvíjí se podle toho i kvalita jejich konverzace.

 

„Pojď na to, ty kryso!“ dožadoval se brazilský bijec duelu se svým americkým protějškem jen pár chvil poté, co narazil na postarší článek, v němž Strickland hovořil o tom, že by do svého příštího fightu nejvíce preferoval právě Paula Costu. Dožaduje se ovšem, aby Paulo před touto případnou bitvou odložil jak víno, aby se potom v případě prohry na nic nemohl vymlouvat, tak i sušenky, protože se začal kulatit a jeho tělo už má vážné potíže zapadnout do divize střední váhy.

„Proč neodpovídáš? Takže sis tu výzvu jen vymyslel, abys vypadal dobře před novináři? Ty jsi hovno sportovec!“ soptil bývalý titulový vyzývatel s brazilskými kořeny, jenž rovněž hledá vhodného tanečního parťáka, který by ho navrátil znova na vrchol divize.

„O fight s tebou jsem UFC žádal už několikrát, bohužel pro tebe, UFC ti nevěří. Nevěří v tvou budoucnost v této organizaci,“ odpověděl na Costovo naléhání Strickland. „A taky si myslím, že se UFC nelíbí ta myšlenka, že kdybych tě zmlátil, museli by mě nechat jít o titul… Ale ty se rozhodně neboj, pro tebe tu bude vždy aspoň Bellator,“ vysmál se mu.

Paulo Costa měl v minulosti nějaké osobní spory s Danou Whitem, proto vznikly ty pochybnosti o jeho budoucnosti, a proto mu Strickland nyní nabízí východisko v podobě Bellatoru. Jenže touto pobídkou akorát rozdělal oheň.

„Vždy jsem o tobě věděl, jaká jsi zasraná ku*da! Udivuje mě ovšem, jak jsi si sám sebou nejistý. Jsi jen další falešný macho,“ dočkal se americký rváč od Costy odpovědi.

„Musíš pochopit, že jsem si o zápas s tebou řekl, UFC odpovědělo ne. A to jsem se jich ptal několikrát!“ opakoval se Strickland. „Pokud si ale na mě budeš takhle otevírat hubu, tak si buď jistý, že až tě potkám ve Vegas, rád ti ji rozbiju klidně zadarmo!“ rezonovala z jeho úst zloba.

„Prosím tě, krysa jako ty by ani neměla vylézat z kanálu, natož se objevovat někde na ulici!“ zněla další prudká Costova reakce. „Budeš se mnou teda bojovat, anebo ne? Je to v pohodě přiznat, že se bojíš, pouze si nezapomeň vzít lopatku na ty sračky, co ti vytékají z nohavic, a pak mi dej vědět,“ přitvrzoval.

Je patrné, že tato konverzace bude ještě pokračovat, její úroveň se ovšem nezvedne. Dost možná to ale přiměje i Danu Whitea jí věnovat pozornost, aby případně přehodnotil svůj názor a oba bijce poslal do klece.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.