top fight logo export web
conor mcgregor sila

Poirier řekl, co žádá od McGregora, aby si vysloužil další zápas

Jestli chce Conor McGregor další šanci proti Poirierovi, musí nejprve dokázat, že na to ještě má.

Protože byl Notorious nyní více než rok mimo hru, a ještě nějaký čas bude, neví se, v jaké formě nastoupí.

Trenér John Kavanagh sice tvrdí, že uvidíme „Conorovu nejlepší možnou verzi“, ale bohužel slova nejsou tím faktorem, na který se dá spoléhat. Dustin Poirier chce reálný důkaz.

„Pro mě osobně je ta záležitost uzavřená. Vyhrál jsem dva duely, on jeden. Trilogie byla završena, proto mě nezajímá,“ řekl Poirier, který ovšem nepopřel ani druhou stránku věci.

„Nepopírám však, že jsem také jenom člověk a tento sport dělám pro peníze. Z té byznysové stránky jsem ochotný o tomto duelu znova jednat. Aby ovšem dával smysl, musí nám Conor nejprve ukázat, že na tu top úroveň ještě patří,“ sdělil Dustin na kanálu ESPN.

Navrhl mu dokonce i možného soupeře…

„V tom ideálním případě by se Conor měl postavit proti Justinovi Gaethjemu. To je fight, který bych rád viděl. Čistá postojářská záležitost. A s vítězem se velmi rád potom utkám,“ navrhnul Poirier.

conor mcgregor putin prezident

McGregor bude připravený jako ještě nikdy!

Irův kouč John Kavanagh věří, že fanoušci uvidí Notoriouse ve zcela nové verzi. V takové, v jaké ho ještě nezažili.

„Vážně jsem překvapen tím, co Conor předvádí. Tohle je navíc poprvé, co si se mnou od svého posledního duelu dal ryze grapplingový duel. Nekecám vám, přetlačoval jsem se s 90kilovou gorilou,“ žasl nad McGregorovou novou stavbou těla.

 „Povím vám, Conor je zpět v plné síle. Už se věnuje všem aspektům MMA. Stalo se z něj úplně nové zvíře. Takové, které jsem u něj snad ještě neviděl. Jsem si jistý, že až se vrátí do klece, bude připravený lépe než kdykoliv předtím,“ chválil Kavanagh svého svěřence.

Dana White počítá s tím, že by se McGregor mohl vrátit začátkem příštího roku. Soupeřů, co se o boj s ním hlásí, je více. Prozatím se nedá s přesností určit, kdo jím skutečně bude.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.