top fight logo export web
conor mcgregor bisping 1

Tu omluvu z tebe vymlátím! vzkazuje legenda Conoru McGregorovi

Válka mezi Conorem McGregorem a Michaelem Bispingem nabírá na intenzitě. Zejména druhý jmenovaný si hrát rozhodně nehodlá.

Vše nezačalo nikým jiným jak Conorem, který měl opět jednou svou náladu. Údajně něco popil a ze srandy se navezl do Bispinga, jehož označil za klauna, který se zbytečně snaží prosadit na filmovém plátně, když k tomu nemá žádné potřebné předpoklady.

Dnes už vysloužilý zápasník s anglickými kořeny si ovšem nic nenechal líbit a do Dublinu vzkázal, že pokud někdy Conora uvidí, tak ho za takovéto drzé řeči propleskne. Tím však podnítil nepřítele, aby spustil další salvu kritiky.

„Bispingu, ty nulo, jsi na hovno fighter i na hovno herec. Uvidíme, až se potkáme, kdo komu co udělá. Uvidíme!“ začal McGregor hezky zostra.

„Chceš jít do války? Chceš se mnou jít do zas*ané války? Tak v tom případě do ní půjdeme! Utrhnu ti hlavu a narvu ti ji do konečníku! Ty starý blbečku, neber si mé jméno do huby!“ zuřil.

Tohle bude brzo nový šampion střední váhy! řekl Michael Bisping a ukázal prstem na svého krajana
Michael Bisping

Řekni mi to do očí!

Kdo si hraje s ohněm, dříve nebo později se popálí. A Michael Bisping je člověk, který se nebojí šlehat své plameny na míle daleko.

„Abys nezapomněl, to ty jsi byl tou první osobou, která celý tenhle spor začala, já si tě ani nevšímal, dokud sis mé jméno znenadání nevzal do huby!“ připomínal Bisping McGregorovi.

„Nebudu si tvé výhrůžky brát osobně, protože jsem přesvědčený, že do očí bys mi nikdy nic takového neřekl. Stal se z tebe čistě jen internetový válečník, to je tvá komfortní zóna. Pamatuj si ovšem, že pokud ji jednou opustíš a já tě náhodou někde uvidím, tak z tebe tu omluvu vymlátím!“ přiostřil Bisping.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!