Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
martin buday ufc 1

Martin Buday zavřel držku haterům i Vémolovi! Dostal smlouvu s UFC a Dana White mu tleskal ve stoje

Slovensko má nového MMA hrdinu! Bojovník Martin Buday zvládl životní výzvu a vybojoval si místo v UFC.

Před zápasem fanouškům slíbil, že soupeře sekne před limitem a co slíbil, to i doručil. Američana Lorenza Hooda vypnul už v prvním kole na TKO.

Panečku, to byla podívaná! Hned na začátku souboje přišlo první drama. Buday trefil senzačně načasovanou přední, jenže jeho soupeři Hoodovi se to ani trochu nezdálo, a tak to rozhodčímu signalizoval jako dloubnutí do oka. A rozhodčí mu uvěřil.

Pak strávil Martin chvilku na pletivu, kde se ocitl pod nepříjemnou palbou úderů, ale nezpanikařil a zachoval klid. To se mu vyplatilo, protože hned, jak se z toho dostal, převzal otěže zápasu on.

Kolena, kolena a zase kolena. To byla Martina hlavní zbraň v tomto souboji. Buday poctivě drtil Hooda hodně nepříjemnými koleny, které mu vůbec nechutnaly.

A jak se ukázalo, byla to správná taktika, protože právě koleno rozhodlo zápas. A ne tak ledajaké, protože Martin ho trefil přímo na hlavu Američana. Ten se skácel k zemi a rozhodčí souboj okamžitě zastavil.

Díky parádnímu TKO hned v prvním kole si Buday připsal deváté vítězství v kariéře a vysloužil si smlouvu s UFC, nejlepší MMA organizací světa. Z výkonu byl nadšený i Dana White, prezident organizace, který Martinovi zatleskal ve stoje.

Překvapil i Vémolu!

A to ještě nedávno Karlos Vémola tvrdil, že Buday nemá v UFC co dělat. Teď je ale vše jinak a Martin Buday se stal druhým Slovákem v nejprestižnější MMA lize. Tím prvním je Lajoš Klein, který se chystá do boje tuto sobotu.

Za celou redakci TOP-FIGHT.CZ Martinovi moc gratulujeme k úžasnému výkonu a přejeme hodně štěstí do budoucna!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin