Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
polsky ken mma

Je to úchylárna, ať s tím jdou do prd*le! Fanoušci zuří kvůli ostudnému MMA zápasu

Tak tohle si polská organizace MMA-VIP za rámeček nedá. Uběhlo jen pár dní od chvíle, kdy ohlásila zápas polského Kena, který má v kleci nastoupit proti ženě.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, protože ihned po zveřejnění souboje se mezi fanoušky zvedla obrovská vlna nevole. A vášně ještě ani zdaleka neutichly. Někteří dokonce mluví o tom, že si MMA kope hrob.

Stává se z MMA fraška? To je otázka, kterou si v poslední době pokládá čím dál více fanoušků bojových sportů. A nemůžeme se jim divit. MMA organizace se předhání v tom, kdo přijde s větší šíleností.

Vzpomeňme si třeba na polský zápas tří proti jednomu nebo hodně diskutabilní případ transgender bojovnice, které bylo umožněno zápasit se ženami, i když se narodila jako muž.

Jenže organizace MMA-VIP šla ještě o krůček dál a dala zelenou zápasu mezi Michalem Przybylowiczem aka polským Kenem a mladou studentkou. Jasně, oba sice mají v MMA nulové zkušenosti, ale přeci jen je Michal muž! A i když má co dělat, aby se vůbec trefil do pytle, jak je patrné z těchto záběrů, maminky nás přece učily, že ženy se zkrátka nemlátí.

I fanoušci Top-Fight.cz dali jasně najevo, co si o tomhle bizáru myslí:

„Chce se mě zvracet.“ – Ladislav.

„Úplně zvrácený svět, je to na blití.“ – Luboš.

„Toto už je debilita a ostuda tohoto sportu.“ – Radek.

„Je to šaškárna a kurv*ní pěkného sportu, nic víc.“ – Jarda.

„Svět spěje do záhuby. Tito narušení hybridi klidně ať si existují, ale měli by mít vlastní kategorii.“ – Peter.

Všem je jasné, že se tyhle zápasy dělaji jen kvůli sledovanosti a zisku. Ale kde je nějaká hranice? Když se bude z MMA dělat moc velký cirkus, tak hrozí, že to fanoušky přestane bavit. Co si o tom myslíte vy?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin