Alfasamec Karlos Vémola

Největší alfasamec v OKTAGONu? Jednoznačně Karlos Vémola, chce mít 7 dětí!

Ať už je Karlos Vémola jakýkoliv, určitě to není sobec. Ve Vémolandu už nějaký ten pátek provozuje soukromou zoologickou zahradu, ve které se na vlastní náklady stará o své exotické mazlíčky.

K tomu finančně podporuje ZOO Plasy a pravidelně se účastní charitativních akcí. A aby toho nebylo málo, tak živí a šatí tři své děti. Čtvrté je navíc na cestě.

Terminátor znovu potvrdil, že nemá problém odkrojit si od huby. Kromě toho, že se stará o chod své soukromé ZOO, má tři děti a čtvrté na cestě. Ale tím rozhodně končit nechce. V jednom z posledních rozhovorů na sebe prásknul, že by si klidně pořídil 7 dětí. „Teď jsem u čtvrtého, takže jsem tak v půlce. Ale šťastná sedmička by mi stačila,“ prozradil Karlos Vémola.

Čtvrtého potomka mu porodí jeho snoubenka Lela Ceterová, kterou by si měl příští rok vzít. Zatím neví, co to bude, protože se chce nechat překvapit.

„Ale nevím, co to je, chci se nechat překvapit. Já Lele říkal, že jako první jsem jí slíbil holčičku a tu má. A teď to bude kluk. A jestli nebude, vyjde to příště. Teď jsem u čtvrtého, takže jsem tak v půlce. Ale šťastná sedmička by mi stačila,“ prozradil.

Je sympatické, že Terminátor bere otcovství tak vážně a chce nasekat sedm cvrčků. Hlavně v dnešní době, kdy lidé odkládají rodičovství do 40, aby si mohli co nejdéle užívat.

V každém případě, budoucnost Karlose Vémoly v OKTAGONu je v současné době nejistá, zápas o titul mezi ním a Pirátem se hodně vyhrotil a nikdo neví, jak to dopadne. Snad se chlapi dohodnou, byla by škoda o Karlíta přijít.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin