top fight logo export web
jiri prochazka cormier zapas

Procházka odpovídá na Hillovu a Blachowiczovu výzvu: Teď musíte makat vy!

Jamahall Hill, Jan Blachowicz, ale i Magomed Ankalaev. To jsou jména, která se chtějí dostat k boji o pás, který drží český borec Jiří Procházka. 

Vůbec poprvé si může bojovník s českými kořeny „užít“ strasti, jež mu přináší pozice šampiona. Nyní je Jirka tím největším jménem v divizi polotěžké váhy a všichni o něho mají zájem.

Drzé výzvy jsme mohli slyšet od Jana Blachowicze a provokativně se zkoušel ozvat i Jamahal Hill. Nejvíce pokorně současnou situaci vnímá Magomed Ankalaev, který by o tuto šanci měl díky své vítězné sérii největší právo. Je ale ochotný si počkat. A to nejlépe bojem proti Blachowiczovi.

usman prochazka zapas vyzva

Jiří Procházka: Teď musíte makat vy! 

„Zpočátku to pro mě bylo nové, ale teď už jsem si na ty výzvy nějak zvykl. Jsem prostě na pozici, na kterou si brousí každý zuby. Musím být v tomhle přímý, mít jasné názory… A ty mám,“ reagoval Procházka, který před Ankalaevem, Hillem a potažmo i Blachowiczem cíleně do své první obhajoby upřednostnil Glovera Teixeiru.

„Nebudu mluvit tak často jako ostatní a nebudu odpovídat na každou výzvu zvlášť. Tihle borci se ke mně prostě musí probojovat. Kluci, co na mě řvou, jsou sice vysoko, ale ne na vrcholu,“ vysvětlil pro deník Sport, jak se celá situace má.

Jirka zároveň připomněl, že by Blachowiczovi šanci dal, kdyby mu nedopadl duel s Teixeirou, což se nestalo. Nyní už prakticky oficiálně můžeme počítat s tím, že k jejich odvetě dojde 10. prosince na akci UFC 282. Jako tradičně se během posledního turnaje v roce podíváme do lasvegaské T-Mobile Areny.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!