Top-Fight.cz - bojové sporty
marianek marpo zapas

Terminátor si utrhl triceps a nikdo neví, kdy ho doktoři smontují. Titulový zápas s Naruzsczkou mu vyfoukl Pirát a dokonce se musel přeložit i souboj s Marpem v pražské O2 areně. Tak se ptám, na co se čeká? Zápas mezi nejnenáviděnějším Čechem Jonem Mariankem a Marpem se teď vysloveně nabízí!

Není žádným tajemstvím, že si kluci vyměnili pár peprných vzkazů na sociálních sítích a dost do sebe šili. V jednu chvíli Marpo dokonce varoval Mariánka, ať ani nejezdí do Česka, že ho tu čeká blbý přivítání.

Nakonec ale i Marpo zacítil korunky, a tak se v červnu nechal slyšet, že by se s Mariánkem za 3 miliony porval. Jon pak Marpovi vzkázal, že si to s ním klidně rozdá, ale že by si měl dát bacha, protože by mohl dopadnout jako Ben Askren.

A pak už se nic nedělo, protože v červenci byl odhalen zápas mezi Vémolou a Marpem. Jenže teď je vše jinak. Mariánek by mohl československé MMA scéně konečně dokázat, že není jen tlučhuba a s Marpem se skutečně utkat.

Ondřej Novotný už se jednou snažil Mariánka do OKTAGONu dostat, když ho lanařil na zápas s hercem Jakubem Štáfkem. Jenže na to Mariánek reagoval hodně prudce a nazval Novotného “starým chudým zmr*em“, čímž si proti sobě poštval půlku scény.

Jsem přesvědčený, že by o tenhle zápas zájem byl. Oba borci mají na sociálních sítí spoustu fanoušků, a tak by se promoval prakticky sám. Otázkou zůstává, zda není Jon moc rozmlsaný a nemá nesmyslné finanční požadavky.

Také je možné, že si Mariánek svým kontroverzním vyjádřením na adresu Ondřeje Novotného nadobro zavřel dveře do OKTAGONu. Je tu i možnost, že se Mariánek prát vůbec neumí a jde mu pouze o to, aby se o něm psalo a on tak rozšiřoval základnu svých fanoušků.

Ať už je to tak, či onak, jedno je ale jisté. Tenhle zápas by byl zlatý důl a zcela jistě by lámal rekordy v prodeji PPV…

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email